SIKU

Pojazdy do zadań specjalnych

SIKU

Ty tworzysz przygodę!

Już od

10,99 zł PRZEJDŹ DO SKLEPU

Zabawa w odgrywanie ról

pozytywnie wpływa na kształtowanie się umiejętności społecznych

Modele kolekcjonerskie

możliwość zebrania własnej kolekcji pojazdów SIKU

Ponadczasowa zabawa

modele SIKU towarzyszą dzieciom w zabawie od blisko 70 lat

Siku Farmer

Fascynujące pojazdy rolnicze w skali 1:32, 1:50, 1:87. Tutaj znajdziesz ogromne maszyny znanych marek, takich jak John Deere, CLAAS, New Holland czy Fendt. Seria SIKU FARMER to wysokiej jakości modele wykonane głównie z metalowych części, na obrotowych kołach z gumowymi oponami ułatwiającymi poruszanie po każdej powierzchni. Różnorodność dodatkowych sprzętów takich jak przyczepy, kultywatory czy balasty sprawią, że zabawa będzie jeszcze bardziej niesamowita.

ZOBACZ PRODUKTY

Podstawowe modele Siku

Zapraszamy Cię do świata SIKU! Modele pojazdów SIKU są idealne zarówno dla fanów motoryzacji jak i dla tych, którzy nie są miłośnikami samochodów. Sprawdzonej jakości autka wykonane są z metalu z dodatkiem plastikowych elementów, z dbałością o najmniejszy szczegół, przez co do złudzenia przypominają prawdziwe samochody. W kolekcji znajdują się modele pojazdów każdego typu: osobowe, wyścigowe, ciężarowe czy interwencyjne lub budowlane. Modele SIKU oprócz szczegółowego wykonania są świetną, bardzo trwałą i wytrzymałą zabawką.
ZOBACZ PRODUKTY

Siku Super

Odkryj ekscytujące życie miasta SIKU w skali 1:50, 1:55 i 1:87. SIKU SUPER to szeroka kolekcja aut osobowych jak również pojazdów funkcyjnych: koparek, dźwigów, statków, samochodów ciężarowych czy samolotów i helikopterów. Wszystkie modele odzwierciedlają wygląd rzeczywisty z wysokim zachowaniem nawet najmniejszych szczegółów.
ZOBACZ PRODUKTY

Siku World

Odkryj zupełnie nowy świat z SIKU WORLD! Dzięki niezliczonym możliwościom rozbudowy i dodatkowym akcesoriom uzyskujesz wiele możliwości projektowania i zabawy. Wszystkie elementy serii można dowolnie łączyć, tworząc w ten sposób ekscytujący świat SIKU! Zaprojektuj swoje SIKU WORLD, bo tu wszystko jest możliwe!

ZOBACZ PRODUKTY

Siku Control

Zdalnie sterowane pojazdy SIKU CONTROL zostały wykonane z metalu i wysokiej jakości elementów plastikowych. Wyposażone są w najnowocześniejszą elektronikę i mogą być sterowane radiowo lub za pomocą aplikacji Bluetooth. Przy pomocy zdalnego sterowania SIKU CONTROL można teraz precyzyjnie odtwarzać ekscytujące i realistyczne scenariusze.

Siku Farmer

Kupuj online