REDRAW

Cena
89,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 71,99 zł

W magazynie
SKU
1146845
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

REDRAW to unikalna gra towarzyska, w której nie musicie umieć rysować, aby zostać artystami.

Waszym zadaniem będzie przerysowywanie oraz upiększanie tego, co znajduje się na karcie lub tego, co stworzyli wcześniej inni gracze. Pozostali będą starali się odgadnąć, które hasło jest aktualnie rysowane. Kto jako pierwszy zakryje ręką odpowiednią kartę i powie prawidłowe hasło, zdobywa punkt. Ten z graczy, który jako pierwszy zbierze 5 kart, zostaje zwycięzcą!

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 100 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511022896
 • Kod produktu: 02289
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.360000
5900511022896

Gra Redraw

Złap do ręki pisak i stań się artystą! Dynamiczna gra towarzyska Redraw jest przeznaczona dla 3-8 uczestników od 10 roku życia. To szybka rozgrywka, proste zasady i aż 168 haseł!

Zostań artystą!

Nie musisz umieć rysować. Przerysowuj i upiększaj rysunki pozostałych uczestników, aby pokazać hasło. Czy gracze zdołają odgadnąć, co masz na myśli? Kto jako pierwsza zakryje ręką odpowiednią kartę, zdobywa punkt. Zbierz 5 kart i wygraj!

Zawartość opakowania

- 65 kart haseł

- mazak z gąbką do zmazywania

- 25 kart do rysowania

- instrukcja

Sprawdź video-instrukcję

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. REDRAW
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. REDRAW
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).