Re(we)lacje

Cena
99,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99,99 zł

Brak w magazynie
SKU
1097986
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Wszyscy kochają gry planszowe. Takie towarzyskie rozrywki to świetny powód do wspólnej integracji, pękania ze śmiechu, czy poznawania się lepiej.

Wolicie rywalizację, czy raczej gry polegające na współpracy? Jeżeli wybralibyście ekscytującą grę kooperacyjną, to przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Planszówka wręcz rewelacyjna, ale przeznaczona tylko dla dorosłych graczy!

W tej grze planszowej odsłonicie swoje emocje i uczucia w konkretnych, często kontrowersyjnych sytuacjach, a następnie spróbujecie określić, jak poczuliby się inni gracze. Dobrze się rozumiecie? Czy wiecie, jak zachowają się inni w nieoczywistych i krępujących sytuacjach? A Wy co zrobicie, gdy otrzymacie niewygodne pytanie?

Zaintrygowani?

Ta gra towarzyska jest naprawdę Re(we)lacyjna!

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 150 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511022384
 • Kod produktu: 02238
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.650000
5900511022384

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Re(we)lacje
5

100 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Re(we)lacje
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite