☆ Nowość

Gra rodzinna Kupcy i Żeglarze

Cena
69,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł

W magazynie
SKU
1245438
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Zostań potentatem morskiego handlu, kierując jedną z czterech kupieckich rodzin. Wybieraj dostępne towary i umieszczaj odpowiadające im znaczniki na swoich statkach. Wykładaj z ręki karty towarów w wybranym kolorze, kreując popyt. Więcej kart towarów na rynku oraz znaczników w danym kolorze na Twoich statkach to większy zarobek. Bądź czujny - inni kupcy transportujący te same towary też się wzbogacą!

Kupcy i żeglarze - poznaj grę

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 150 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511025996
 • Kod produktu: 02599
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.410000
5900511025996

Gra Kupcy i Żeglarze

Ach! Niech żyje XVI wiek! Co za cudowny czas na bycie kupcem w tętniącym życiem mieście portowym! Stań na czele jednej z czterech kupieckich rodzin, poczuj wiatr w żaglach i obierz kurs na zwycięstwo. 

Kupcy i Żeglarze od Trefl to szybka gra towarzyska rozwijająca umiejętności handlowe i strategiczne. Gra jest przeznaczona dla 2 do 4 graczy od 8. roku życia, a średni czas rozgrywki wynosi 30 minut. 

Wymiary pudełka: 200x200x57 mm

Jak grać?

Obserwuj działania pozostałych graczy i staraj się przewidzieć zapotrzebowanie na poszczególne dobra. Twoim zadaniem jest załadowanie na swoje statki odpowiednich towarów i sprzedanie ich w czasie największego na nie popytu.

Drewno, przyprawy, a może porcelana? Czego sprzeda się najwięcej w zamorskich krajach? Za co uzyskasz najlepszą cenę, a na czym w wyniku działania pozostałych graczy niestety stracisz? Kupuj, sprzedawaj, spekuluj i rozwijaj swoją flotę, aby jak najbardziej wzbogacić się i zostawić konkurencję daleko w tyle!