Karuzela pełna przygód

Cena
109,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 109,99 zł

W magazynie
SKU
1161679
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Karuzela pełna przygód - interaktywna zabawka edukacyjna od VTech Baby przeznaczona jest dla dzieci już od 6. miesiąca życia. Ta karuzela gwarantuje maluchowi godziny fascynującej nauki i zabawy! Przyciski z wizerunkami zwierzątek - zebra, lwa oraz słonia - wprowadzają dziecko w świat kolorów, cyfr i nazw przedmiotów. Na obręczy karuzeli umieszczone są podświetlane gwiazdki oraz grzechoczące koraliki, które zachęcają do interakcji. Kręcenie obręczą wspomaga rozwijanie motoryki dziecka i doskonali sprawność jego małych rączek. Dzięki przyssawce zabawkę można łatwo przymocować do płaskiej powierzchni, co zapewnia stabilność w czasie zabawy.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

VTech - Karuzela Pełna Przygód

Karuzela Pełna Przygód od VTech to interaktywna zabawka elektroniczna, stworzona z myślą o dzieciach powyżej 6 miesiąca życia. Karuzela zapewni maluchowi godziny radosnej zabawy wypełnione nauką! Przyciski Zwierzątka – zebra, lew oraz słonik – zapoznają dziecko z cyframi, kolorami, a także z nazwami przedmiotów. Na kole karuzeli znajdują się grzechoczące koraliki i podświetlane gwiazdki, które zachęcają do interakcji. Kręcenie kołem wspomaga rozwój motoryczny maluszka oraz ćwiczy małe rączki. Dzięki przyssawce zabawkę można przytwierdzić do płaskiej powierzchni, co da stabilność w trakcie zabawy.

Nauka połączona z zabawą

Dzięki jasnym kolorom i mrugającym światełkom dziecko rozwija świadomość wzrokową. Na malucha czeka też ponad 45 piosenek, wyrażeń i melodii. Karuzelę wykonano z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych dla Twojej pociechy. Zawiera opcję regulacji głośności oraz automatycznego wyłączania, która przedłuża żywotność baterii. 

Seria VTech Baby

Zabawki z serii VTech Baby bawią i uczą od pierwszych miesięcy życia! Produkty wprowadzają w świat wesołych melodii, kolorów i kształtów, prostych rymowanek oraz nazw przedmiotów. Zachęcają maluchy do powtarzania słów i zwrotów. Wesoła zabawa rozwija umiejętności motoryczne i sensoryczne oraz uczy rozumienia związków przyczynowo-skutkowych.