Kariera w Grupie Trefl

Korzenie naszej firmy sięgają 1985 roku, kiedy tworzyły ją zaledwie 3 osoby. W kolejnych latach nasz zespół systematycznie się powiększał. W roku 1989 zatrudnialiśmy 101 osób, w 1994 roku - 140 osób, a w 2010 roku – 385 osób. Aktualnie zatrudniamy ponad 700 pracowników.

Dzięki pasji, wizji i konsekwencji założyciela, z garażowej produkcji przekształciliśmy się w czołowego producenta gier planszowych i zabawek w Polsce oraz jednego z największych producentów puzzli w Europie. Wciąż jesteśmy i chcemy być firmą rodzinną, bowiem pracujemy dla rodzin, pomagając im ciekawie i pożytecznie zagospodarować wolny czas. Nasza organizacja stale się rozwija, a wraz z nią rozwijają się nasi pracownicy. Doceniamy optymizm i zaangażowanie, a najlepszym stwarzamy możliwości rozwoju oraz awansu. Wartości, które szczególnie cenimy u naszych pracowników to nastawienie na efektywne działanie, determinacja, nieszablonowe myślenie i otwartość na zmiany.

Nasz zespół odpowiada za wszystkie procesy powstawania naszych produktów, począwszy od procesu kreacji, technologii i produkcji poprzez promocję, sprzedaż i dystrybucję, a działy wsparcia zapewniają właściwą obsługę finansową, kadrową, personalną, prawną oraz informatyczną. Stawiamy na osoby pełne pasji i motywacji, lubiące wychodzić z inicjatywą, chętne do długofalowej współpracy. Różnorodność działów i obszarów działania sprawia, że u nas każdy może znaleźć swoje miejsce, zatem stań w kolejce po karierę i dołącz do gry!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite