♧ Puzzle z Twojego zdjęcia

Fotopuzzle Trefl Ramkowe 25 el

Cena
39,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,99 zł

W magazynie
SKU
1274349
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Podaruj radosne wspomnienia, wybierając fotopuzzle ramkowe marki Trefl! Stwórz własny kolaż z ulubionych zdjęć, za pomocą naszego intuicyjnego edytora, który pozwala na łatwą obróbkę, w tym nakładanie filtrów, obracanie i przycinanie zdjęć, a także dodawanie stickerów i tekstu.

Fotopuzzle składają się z 25 elementów, które możesz umieścić w wybranej przez siebie ramce.  Doskonałą jakość, nasycenie kolorów, bezpieczeństwo i przyjemność układania puzzli ze zdjęcia zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Fotopuzzle ramkowe

Podaruj najradośniejsze wspomnienia w wyjątkowej formie fotopuzzli!

Stwórz puzzle ze zdjęcia i ozdób je ramką. Wybierz jedną z trzech dostępnych opcji kolorystycznych ramki (żółta, turkusowa, biała) lub zadrukuj całość swoim zdjęciem. Wybierz także dogodną liczbę elementów (15 lub 25 elementów), aby dopasować produkt do wieku odbiorcy.

Stwórz puzzle z własnym zdjęciem

Stwórz wyjątkowe fotopuzzle ze swoimi ulubionymi zdjęciami! Edytuj je, kadruj, obracaj, a nawet dodawaj stickery i teksty. Wytyczne ujęte w edytorze pomogą Ci w idealnym przygotowaniu zdjęcia.

Zamów już teraz i zostań właścicielem unikalnych puzzli ramkowych!

Dobry pomysł na sentymentalny prezent

Szukasz prezentu, który zachwyci każdego? Fotopuzzle ramkowe to idealny wybór! Oprócz indywidualnego obrazka, na rewersie znajduje się miejsce na specjalną dedykację.

Nasze puzzle ze zdjęcia pozwalają wzbudzić emocje, uśmiech i radosne wspomnienia w wyjątkowy sposób. Pozwolą Ci stworzyć osobisty prezent, który zachwyci nawet najbardziej wymagających miłośników puzzli.