Puzzle Velvet 500 el. Dutch Welfare State

Cena
62,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 62,99 zł

W magazynie
SKU
1146187
Dodaj do ulubionych
Średnia ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Puzzle Dutch Welfare State przedstawiają kolaż geometrycznych kształtów nawiązujących do kultury holenderskiej. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 340 x 480 mm. 

Puzzle z serii Velvet Soft Touch to zupełnie nowe doznania podczas układania puzzli. Aksamitna powierzchnia układanki oraz tektura wysokiej jakości sprawiają, że układanie puzzli stanie się jeszcze bardziej przyjemne. Dodatkowo seria pozwala na łącznie dowolnej ilości układanek w jeden kolaż. 

Obrazy z serii przygotowali wyjątkowi artyści tworzący w niepowtarzalnym stylu. Do produktu dołączony jest plakat w formacie A4, który ułatwi układanie puzzli i przybliży ideę, jaka przyświecała mu podczas tworzenia ilustracji.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Sztuka układania

Obraz Dutch Welfare State stworzył mieszkający w Holandii artysta Maus Bullhorst, który przyciąga odbiorcę jasnymi kolorami, wyraźnymi liniami i kompozycjami.

Dzieło przedstawia kolorowy krajobraz holenderskiego państwa opiekuńczego. Płonące róże symbolizują upadek socjaldemokracji. Styl inspirowany starożytnymi japońskimi grafikami. Artysta jednak, zamiast prezentować żurawie, ujął ptaki zamieszkujące Holandię: wielką czaplę trzymającą pieniądze i bociana, który opiekuje się chorymi w obecności lekarza.

Puzzle Velvet Soft Touch

Wyjątkowe puzzle Velvet Soft Touch mają aksamitną powierzchnię, dzięki której układanie staje się jeszcze przyjemniejsze!

Nowoczesne obrazy przygotowane przez wyjątkowych ilustratorów mogą stać się doskonałym uzupełnieniem wnętrza, tworząc niepowtarzalny styl w Twoim mieszkaniu! Dzięki zwartej strukturze i specjalnej metodzie cięcia sprawnie przeniesiesz swój puzzlowy obraz, oprawisz bez konieczności użycia kleju i powiesisz na ścianie.

Dbamy o ekologię

W trosce o środowisko, folia do pakowania puzzli została wyprodukowana z ekologicznych materiałów. Układanki są wykonane z tektury pozyskiwanej z drewna FSC, a więc pochodzącej z lasów zarządzanych w sposób odpowiedzialny.

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Puzzle Velvet 500 el. Dutch Welfare State
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Puzzle Velvet 500 el. Dutch Welfare State
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).