Nowość

Doni Pepperoni

Cena
79,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 79,99 zł

W magazynie
SKU
1188254
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Doni Pepperoni to szalona gra na spostrzegawczość! Twoim zadaniem jest odnajdywanie pasujących składników i szybkie zdobywanie kawałków pizzy, zanim zrobią to inni gracze. Musisz uważać na to, co mówisz i robisz, bo chwila nieuwagi może spowodować, że zostaniesz ukarany spalonym placekiem. Celem gry jest zdobycie jak największej liczby smakowitych kawałków pizzy. Za każdą pomyłkę otrzymasz spalony placek, który zmniejszy twoje punkty na końcu gry.

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 100 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511024425
 • Kod produktu: 02442
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.530000
5900511024425

Gra Doni Pepperoni

Szalona gra towarzyska z kartami w kształcie kawałków pizzy! Podczas dynamicznej rozgrywki staracie się odnaleźć na wyłożonych kartach pasujące do siebie składniki.

Sprawdźcie swoją spostrzegawczość i refleks z Doni Pepperoni!

Jak grać?

Gracze po kolei odkrywają kawałki pizzy i szukają pasujących składników. Kto jako pierwszy zakryje dłońmi prawidłowe karty, krzyczy „Doni Pepperoni” i zgarnia kawałki pizzy! Za każdą pomyłkę do gracza trafia spalony kawałek, który na koniec rozgrywki odejmuje mu punkty.

Zawartość opakowania

- 70 kart w kształcie kawałków pizzy,

- 13 papryczek pepperoni,

- worek na karty,

- instrukcja.

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Doni Pepperoni
5

100 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Doni Pepperoni
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).