Brick Trick Twierdza

Cena
84,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 84,99 zł

W magazynie
SKU
1078247
Dodaj do ulubionych
Średnia ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Wybuduj Twierdzę w górach, wykorzystując prawdziwe, wielobarwne cegły, drewno i elementy dekoracyjne jak trawę czy krzew. Skorzystaj z dołączonych planów budowy lub użyj wyobraźni do stworzenia niepowtarzalnej konstrukcji. To nie koniec zabawy! Rozpuść konstrukcję w wodzie i buduj dalej wykorzystując ponownie te same cegły! W opakowaniu znajdziesz: prawdziwe cegły, drewniane deseczki, klej, elementy dekoracyjne, podstawkę, naklejkę i instrukcję. Dbamy o środowisko, dlatego zestaw zawiera aż 95% naturalnych składników! EKO klocki = zabawa murowana!

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Twierdza marki Brick Trick

Zbuduj Twierdzę w górach, korzystająć z prawdziwych cegieł, drewna i elementów dekoracyjnych, takich jak trawa czy krzew. Skorzystaj z dołączonych planów budowy albo użyj wyobraźni do stworzenia niepowtarzalnej konstrukcji. W opakowaniu znajdują się: prawdziwe cegły, drewniane deseczki, klej, elementy dekoracyjne, podstawkę, naklejkę i instrukcję.

Skończyłeś budowę? To nie koniec zabawy! Rozpuść konstrukcję w wodzie i buduj dalej, wykorzystując ponownie te same cegły. EKO klocki = zabawa murowana!

Klocki Brick Trick! Zabawa i rozwój w jednym

Zostań konstruktorem, wykorzystując prawdziwe cegły i drewno! Możesz murować, ciąć, kleić oraz dekorować swoją wyjątkową konstrukcję. Ty wybierasz czy budujesz według dołączonej instrukcji, czy użyjesz wyobraźni do stworzenia unikalnej budowli.

Klocki ceramiczne Brick Trick rozwijają zdolności manualne, stymulują kreatywność i pobudzają wyobraźnię. Wspierają rozwój umiejętności konstruktorskich, przestrzennych oraz koncentracji. To idealna zabawka, która angażuje i rozwija dziecko na wielu płaszczyznach.

Buduj z prawdziwej cegły!