Brick Trick - Podróże

Gdański Żuraw,
Pałac Kultury i Nauki, Sukiennice w Krakowie,
Zamek w Malborku

Brick Trick

Seria klocków dla małych konstruktorów!

Już od

59,99 zł PRZEJDŹ DO SKLEPU

Kreatywna zabawa

Klocki rozwijają kreatywność i zdolności manualne

Wyobraźnia przestrzenna

Zabawa kształtuje wyobraźnię przestrzenną

Twórcza zabawa

Cegiełki zachęcają do twórczej zabawy

Prawdziwe cegły i drewno

Prawdziwa cegła? Dlaczego nie! Każdy zestaw zawiera miniatury autentycznych cegieł. Cały proces ich produkcji wygląda identycznie, jak tych stosowanych do budowy domów. To nie wszystko – w skład zestawu wchodzą również miniaturowe deseczki i wiele elementów dekoracyjnych.

Klocki ceramiczne - buduj z cegły

Sprawdź się jako konstruktor

Buduj według instrukcji lub użyj wyobraźni do stworzenia własnej, niepowtarzalnej konstrukcji. Dzięki różnorodności zestawów możesz sprawdzić się jako konstruktor łatwiejszych budynków, takich jak stajnia, lub poczuć się jak prawdziwy architekt, tworząc wiatrak czy dworzec. Połącz kilka budynków i zaprojektuj całą wieś, miasto lub średniowieczny gród! Wielkość cegieł w seriach Miasto i Wieś została ujednolicona, więc możesz dowolnie mieszać poszczególne produkty. Seria Zamki umożliwia natomiast miksowanie białych i mozaikowych cegiełek.

wielokrotna zabawa z cegiełkami Brick Trick

Buduj z cegły - Podróże

Brick Trick Podróże to seria klocków z cegły, przedstawiająca najbardziej znane, polskie zabytki! Z nowych zestawów zbudujesz Pałac Kultury i Nauki, krakowskie Sukiennice, Zamek Krzyżacki w Malborku oraz gdański Żuraw. W każdym zestawie znajdziesz kilkaset prawdziwych, miniaturowych cegiełek, drewniane deseczki oraz tekturowe elementy, dzięki którym wybudujesz imponujące budowle.

ZOBACZ NOWE ZESTAWY

Czy wiesz, że...?

Czy wiesz, że na budowę prawdziwego Zamku Krzyżackiego w Malborku zużyto aż 30 milionów cegieł? Dzięki temu zamek jest największą na świecie konstrukcją wykonaną z cegieł. Zamek został zbudowany w średniowieczu przez Krzyżaków, czyli jeden z chrześcijańskich zakonów rycerskich. Co ciekawe na niektórych cegłach można zauważyć odciski psich łap, są to odciski pozostawione na cegłach przez zwierzęta setki lat temu. Teraz możesz wybudować swój własny Zamek Krzyżacki z klocków ceramicznych Brick Trick!

Zestawy uzupełniające

Zestawy uzupełniające Brick Trick to produkty z linii kreatywnych zabawek konstrukcyjnych marki Trefl, w której głównym budulcem jest prawdziwa, naturalna cegła. Chcesz kontynuować zabawę i tworzyć więcej projektów? Zestawy Brick Trick są dla Ciebie znakomitym rozwiązaniem. Każde opakowanie zawiera 40 prawdziwych cegieł. Użyj wyobraźni i nadaj budowli niepowtarzalny charakter dzięki własnym pomysłom. Całe cegły, połówki cegieł, dachówki, a może dodatkowy klej? Sprawdź wszystkie zestawy uzupełniające i baw się dalej.

Buduj z prawdziwej cegły!

Sprawdź zestawy klocków Brick Trick

Przejdź do sklepu