#ZielonaStronaTrefla

Grupa Trefl wie, jak ważne jest dla nas wszystkich środowisko, dlatego też od wielu lat stara się wspierać jego ochronę poprzez wiele inicjatyw m.in. wdrażanie innowacyjnych, energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska technologii, wykorzystywanie do produkcji tektury pochodzącej z recyklingu czy segregowanie odpadów i ich utylizację przez wyspecjalizowane, atestowane firmy.

Łącząc wszystkie te działania w 2021 roku, zdecydowaliśmy się rozpocząć projekt pod nazwą #ZielonaStronaTrefla, w ramach którego planujemy wspierać ochronę środowiska i kształtować proekologiczne postawy w naszej firmie i jej otoczeniu. Celem przedsięwzięcia jest budowanie świadomości ekologicznej wśród pracowników, jednak planujemy wyjść ze swoimi działaniami także na zewnątrz, m.in. poprzez współpracę z partnerami w ramach akcji specjalnych. Dbamy również o edukację najmłodszych, przekazując ekologiczne treści m.in. w serialu „Rodzina Treflików”.

Ważne zmiany na poziomie firmy

W wewnętrznej działalności będziemy podpowiadać praktyczne rozwiązania ekologiczne, przekazywać informacje i wartości, które warto wdrażać w najbliższym otoczeniu, aby ograniczać zanieczyszczenie środowiska, a także żyć w duchu zero waste. Program „Nasze codzienne nawyki” zostanie wdrożony wewnątrz naszej organizacji jeszcze w tym roku.

O wszystkich inicjatywach i wydarzeniach związanych z projektem #ZielonaStronaTrefla będziemy na bieżąco informować.

Zapraszamy również na stronę www.trefl.com/zielona-strona-trefla, na której będziemy umieszczać wszystkie informacje związane z inicjatywami ekologicznymi w naszej firmie.

#ZielonaStronaTrefla

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite