Zaginął element Twojej ulubionej układanki? Trefl uruchamia akcję ratunkową!

Większość z Was pewnie doskonale kojarzy amerykańskiego gwiazdora Chucka Norrisa, prawda? No jasne! Dla jednych to utytułowany mistrz sztuk walki, dla drugich popularny bohater anegdot sytuacyjnych, a dla pozostałych nieustraszona postać kina akcji. Krótko mówiąc, Chuck Norris to żyjąca legenda! W kontekście dzisiejszego wpisu na blogu skupimy się przede wszystkim na jego aktorskich dokonaniach, ale też nie będziemy stronić od żartów.

Zapytacie zapewne dlaczego w ogóle wspominamy o tym aktorze? Ano z tego powodu, że Chuck Norris w trakcie swojej kariery wystąpił w serii trzech odsłon filmu pod tytułem „Zaginiony w akcji”! No i… jakoś tak nam się to skojarzyło, że skoro fenomenalny Chuck podjął się trudnej akcji ratunkowej aż trzy razy w krótkich odstępach czasu, to my również mamy aspiracje, aby odegrać bohaterską rolę. Dokładnie tak, chcemy wejść w buty słynnego Norrisa. Trefl zostanie Waszym puzzlowym Chuckiem! A teraz jeszcze kwestia wspomnianego żartu – wiecie, w czym puzzel przypomina Chucka Norrisa? Obaj zaginęli w akcji! Mało śmieszne… wiemy!

ludzie układają puzzle trefl wood craft - lifestyle

Zaginął puzzel? Uruchamiamy akcję ratunkową!

Puzzlomaniacy niekiedy mogą znaleźć się w prawdziwych tarapatach. Pomyśleliśmy, że czasami możecie potrzebować naszej pomocy w sytuacji, kiedy kompletujecie wymarzoną układankę i nagle… odkrywacie, że jeden lub nawet kilka elementów zestawu zaginęło w akcji. Szok i niedowierzanie! Może wygłodniały pies pożarł puzzla uznając go za apetyczne ciasteczko… albo co gorsza młodsze rodzeństwo pomyliło całą garść puzzli z płatkami śniadaniowymi i zalało je gorącym mleczkiem. A może jeszcze coś innego - odkurzacz z wielką mocą wciągnął puzzla do swego żołądka i… strawił. Albo porywisty wiatr rozpędził puzzle po podwórzu niczym delikatne baloniki wypełnione helem. No ostatecznie mogło też zdarzyć się tak, że dziadek rozpalając w kominku pomylił rozpałkę z… Ooo nie!

Co teraz? Fakty mówią, że zaginął element (lub nawet kilka) Waszej układanki z serii Trefl Prime Unlimited Fit Technology lub Trefl Wood Craft Origin. Sytuacja wydaje się nadzwyczajnie trudna, podobna do sceny wyjętej wprost z kina akcji. Trzeba działać! Organizujemy akcję poszukiwawczą, a że na puzzlach znamy się jak mało kto, więc na scenę wkracza nieustraszony Trefl, czyli wspomniany już wcześniej puzzlowy Chuck Norris.

brakujący element układanki Wood Craft - lifestyle

Akcja ratunkowa w toku!

Zachowajcie spokój i nie wpadajcie w panikę! Udzielimy Wam niezbędnego wsparcia i dołożymy starań, aby odnaleźć puzzle zaginione w akcji. Jak tytułowy pułkownik James Braddock uratujemy swoich towarzyszy z opresji - odzyskamy brakujące elementy układanki.     

Co zrobić? Jeśli właśnie się zorientowaliście, że zaginęły konkretne puzzle i tracicie wiarę w końcowy sukces, bo Dzikiemu kotu w dżungli brakuje oka albo w miejscu Zachodzącego słońca nad Golden Gate występuje… dziura ozonowa, zwróćcie się do nas po pomoc! Jest oczywistym, że przy występujących brakach nie skompletujecie swojej układanki. Przykra niespodzianka, ale to da się naprawić! Nie wpadajcie w popłoch i wypełnijcie specjalny formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej!

ostatni element ukłądanki Trefl Prime - lifestyle

Zgłoś brakujące puzzle na listę poszukiwanych!

Kiedy w komplecie wymarzonych puzzli z serii Prime UFT lub Wood Craft Origin odkryjecie braki konkretnych części układanki, zgłoście ten fakt do nas opisując szczegółowo listę poszukiwanych elementów. Jak to zrobić? To bardzo proste. Wypełnijcie formularz zgłoszeniowy, który przygotowaliśmy z myślą o tym, by Treflowe puzzle mogły szybko uzupełnić brakujące miejsca w Waszych układankach. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ.

Pamiętajcie, że jednorazowo możecie zgłosić zapotrzebowanie maksymalnie na 20 brakujących elementów układanki. Upewnijcie się również wcześniej czy Wasza układanka należy do serii puzzli objętych procedurą ratunkową Trefla! Reagujcie szybko, bowiem jak to w kinie akcji wszystko toczy się błyskawicznie i nasze zasoby wsparcia puzzlowego są ilościowo ograniczone.

Zwróćcie uwagę na to, aby dobrze wypełnić formularz zgłoszeniowy określając precyzyjnie współrzędne zaginionych elementów, a my niczym bohaterski James Braddock będziemy poszukiwać puzzli zaginionych w akcji! Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Wasza układanka w krótkim czasie mogła zostać skompletowana. Wejdźcie na naszą stronę internetową i wspólnie rozwiążmy kwestię brakujących elementów. Trefl trzyma kciuki za powodzenie misji ratunkowej!

Zaginął element Twojej ulubionej układanki? Trefl uruchamia akcję ratunkową!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).