Trefl Puzzle Premium Plus Quality - sprawdź nową serię w kategorii: puzzle!

Puzzle Trefl Premium Plus Quality to zupełnie nowa filozofia kompletowania układanek, a jej fundamentem są cztery charakterystyczne elementy. Po pierwsze, nową serię puzzli marki Trefl cechuje idealne spasowanie poszczególnych części układanki. Po drugie, wszystkie puzzle wyprodukowane są z tektury o wysokiej jakości. Po trzecie, układanki z tej serii przedstawiają specjalnie wyselekcjonowane obrazy. I ostatecznie, kompletowane ilustracje odzwierciedlają bardzo zróżnicowaną tematykę, tak aby każdy puzzlomaniak mógł odnaleźć w asortymencie układankę, która szczególnie przypadnie mu do gustu! 

Premium Plus Quality - para układająca puzzle

Premium Plus Quality — świetna jakość i zrównoważone wyzwania!

Puzzle Premium Plus Quality to nie tylko nowy wymiar kompletowania układanek, ale również ważny krok w kierunku tworzenia produktów zgodnie z duchem Zielonej Strony Trefla.

W nowych zestawach puzzli ograniczyliśmy ilość zastosowanego plastiku — opakowanie z układanką zabezpieczone jest jedynie specjalnymi naklejkami, a nie folią termokurczliwą. Ponadto wszystkie produkty z serii Premium Plus Quality sygnowane są specjalnym symbolem, który daje odbiorcy gwarancję wykonania produktów z materiałów pochodzących z obszarów leśnych zarządzanych w sposób odpowiedzialny i posiadających certyfikat Forest Stewardship Council (FSC). Warto zaznaczyć, że postępowanie zgodnie z wytycznymi FSC pozwala pozyskiwać w celach produkcyjnych zasoby drewna, nie naruszając jednocześnie struktury lasów oraz nie prowadząc do zubożenia biologicznego na obszarach leśnych. Jesteśmy dumni z naszej "ekologicznej" oferty zestawów puzzli i niezmiernie cieszymy się, że uwzględniając najnowsze trendy w zakresie zrównoważonego rozwoju, aktywnie przyczyniamy się do ochrony wspólnego środowiska. Puzzle Premium Plus Quality zdecydowanie są po Zielonej Stronie Trefla!

Trefl Puzzle Premium Plus Quality - sprawdź nowe produkty!

Puzzle Trefl z serii Premium Plus Quality to szeroki asortyment tematycznych układanek z pięknymi ilustracjami do kompletowania. Znajdziesz wśród nich puzzle składające się z 1000 elementów prezentujące bezpośrednie odniesienia do natury, dzięki którym możesz w jednej chwili przenieść się do sielskiego ogrodu pełnego kwiatów oraz różnorodnych gatunków zwierząt. Zasiądź zatem spokojnie w ogrodowej altanie i zażyj odrobiny relaksu dzięki naszym obrazkom z puzzli. Podziwiaj stada kolibrów spijających nektar z kwiatów i zachwyć się widokiem urokliwie barwnych motyli oraz zapracowanych pszczelich rodzin. Jeśli lubisz bawić się z psem w ogrodzie lub przytulać się do swojego kota, to bez wątpienia natrafisz w naszej nowej kategorii na piękne zestawy puzzli, które przedstawiają również Twoje ulubione futrzaki. Nie trać więc czasu i przenieś się z Treflem wprost do świata puzzli Premium Plus Quality!

Puzzle Premium Plus Quality - para układająca puzzle

Tea Time i Photo Odyssey - puzzle, które zachwycą prawdziwego fana układanek  

Sięgnij po Treflowe zestawy puzzli Tea Time oraz Photo Odyssey i rozpocznij kreatywną przygodę z układankami z wysokiej półki, jeśli chodzi o jakość oferowanych produktów. Wszystkie wymienione komplety puzzlowe wchodzą w skład omawianej dziś kategorii Premium Plus Quality.

Układanki 1000 elementów Tea Time to seria malowanych obrazów, które nacechowane są niepowtarzalnym stylem oraz nostalgicznym klimatem.

Z kolei kategoria tematyczna Photo Odyssey to wspaniała propozycja puzzli dla fanów fotografii - tu odkryjesz wyselekcjonowane zdjęcia wysokiej jakości, które przedstawiają różne zakątki świata utrzymane w ciekawej stylistyce.

Wybierz komplety z serii Premium Plus Quality i przekonaj się, że Treflowe puzzle 1000 elementów przedstawiają zupełnie nową jakość! Zacznij kompletowanie, a od razu odkryjesz nasze cztery fundamenty nowej filozofii układania obrazków z puzzli.

Puzzle Premium Plus Quality - układanka z bliska

Układanki Premium Plus Quality - produkty rekomendowane marki Trefl

Tea Time - puzzle z tej serii

Jeśli gustujesz w brytyjskiej architekturze, to w nowej kategorii puzzli marki Trefl znajdziesz bardzo interesujące produkty. Z naszymi układankami należącymi do serii tematycznej Tea Time możesz przemierzać najbardziej oddalone zakątki Wielkiej Brytanii i podziwiać charakterystyczną dla niej architekturę. Tutaj napotkasz nie tylko cudowny Widok na Londyn, lecz także dotrzesz słynnym czerwonym autobusem do pięknych budynków skąpanych w sielskich i barwnych krajobrazach jak chociażby Domek pod strzechą. Możesz również błyskawicznie przenieść się na ulice najbardziej romantycznej stolicy w Europie, by podziwiać tamtejszy Targ kwiatowy - koniecznie odwiedź przepełnione kwiatami uliczne stragany w Paryżu. A kiedy zapragniesz zaznać odrobiny spokoju, możesz wyjechać poza granice zatłoczonego miasta i odpocząć we Włoskiej winnicy - nie omieszkaj skosztować tam rodzimych odmian winogron, które są podstawą produkcji popularnego na całym świecie trunku. 

Premium Plus Quality, czyli widoki zapierające dech w piersiach... 

Photo Odyssey - puzzle z tej serii | Trefl

Są produkty, które nie wymagają specjalnej reklamy, a zwłaszcza, gdy na tle powszechnie dostępnych na rynku produktów, wyróżniają się doskonale dopasowanymi elementami, wysokiej jakości tekturą i wyselekcjonowanymi obrazami. Polecamy, abyś z uwagi na wymienione zalety, bez obaw sięgnął po układanki tematyczne Photo Odyssey składające się z 1000 elementów. Wśród nich odnajdziesz atrakcyjne obrazki przedstawiające najbardziej popularne miejsca na turystycznej mapie świata. 

Photo Odyssey to zbiór układanek o tematyce fotograficznej, więc jeśli cenisz sobie walory estetyczne najpiękniejszych miejsc świata, to układanki marki Trefl z pewnością trafią w Twój puzzlowy gust. Spróbuj ułożyć londyński Big Ben i zachwyć się niecodziennym widokiem na Tamizę lub wybierz do skompletowania ciekawe ujęcie Wieży Eiffla w Paryżu.

Jeśli te dwie układanki nie zakończą Twojej fotograficznej przygody z puzzlami, koniecznie zobacz inne puzzle z serii Premium Plus Quality Photo Odyssey. Masz duży komfort, bowiem możesz wybierać spośród szerokiej gamy cudownych obrazków liczących po 1000 kolorowych puzzli. Zdecyduj się na przykład na obrazek z imponującą Górą Fuji w Japonii, portugalską Wyspą Madera lub Wieżą Cesta w San Marino.

Photo Odyssey - puzzle z serii

Przenieś się wraz z Treflem w różne zakątki świata i podziwiaj cuda natury oraz znane miejsca z zupełnie nowej perspektywy, czyli z punktu widzenia doświadczonego puzzlomaniaka i fana fotografii. W każdym opakowaniu z puzzlami Premium Plus Quality znajdziesz dodatkowo atrakcyjny plakat, który zdecydowanie pomoże Ci skompletować urocze obrazki. Życzymy niezapomnianych doznań estetycznych w trakcie układania najnowszej serii Treflowych puzzli! 

Trefl Puzzle Premium Plus Quality - sprawdź nową serię w kategorii: puzzle!