Trefl na targach SPIELTAGE SPIEL 2019 w Essen

Miło nam poinformować, że w dniach 24 - 27 października 2019 będziemy obecni na Międzynarodowych Targach SPIELTAGE SPIEL w Essen.

W tym roku na stoisku zaprezentujemy nasze nowości, a wśród nich: Mistakos - Hoch hinaus (Mistakos - Wyższy szczebel), Octopus Party (Sprytna Ośmiornica), czy Naschtopf Duell (Szalone Gary). 

Na stoisku zaprezentujemy również nasze możliwości produkcyjne. Odwiedzając stoisko, klienci dowiedzą się o procesie powstawania gier oraz puzzli, który oferujemy. Będą mogli na żywo ocenić jakość naszych wyrobów, jak również sprawdzić dodatkowe usługi oferowane przez Trefl Factory. Przedstawiciele Działu Sprzedaży Kontraktowej odbywają podczas targów liczne spotkania z potencjalnymi oraz aktualnymi klientami z całego świata.

Targi w Essen to ponad 900 wystawców krajowych i międzynarodowych na powierzchni około 44.000 metrów kwadratowych. Wystawcy prezentują wiele ofert z każdej branży gier,  wśród nich znajdą się gry planszowe, gry dla dzieci, dorosłych, a także gry przygodowe, fantasy, science fiction i gry komputerowe. Różne konkursy oraz turnieje zakończą program międzynarodowych targów gier SpielTage Spiel w Essen.

trefl na targach w essen

trefl na targach w essen

trefl na targach w essen

Trefl na targach SPIELTAGE SPIEL 2019 w Essen