Trefl na Olsztyn Green Festival 2018

W dniach 17-18 sierpnia 2018 otworzyliśmy 3 strefy z grami planszowymi, do których zaprosiliśmy uczestników głównego muzycznego wydarzenia na Mazurach - Olsztyn Green Festival. Podczas dwóch dni wydarzenia festiwal odwiedziło ponad 30 000 osób.

Olsztyn Green Festival jest jednym z największych festiwalu muzycznych tak licznie odwiedzanych przez rodziny z dziećmi. Najmłodsi najchętniej wybierali naszą nową edycję gry planszowej 5 Sekund junior - edycja specjalna, jak również Mistakos Extra. Ogromną popularnością cieszyła się również gra Colour Brain, w której dzieci chętnie poznawały z rodzicami elementy popkultury w zabawny sposób. Podczas trwania festiwalu uczestnicy mogli rozpocząć zabawę przy naszych najbardziej rozpoznawalnych grach planszowych jak Ego Family oraz 5 sekund. Nowości- Kameleon oraz Traf w 10 szczególnie spodobały się osobom, które spędziły najwięcej czasu na naszych strefach. Niektórych z nich gościliśmy nawet po kilka godzin dziennie!

Trefl na Olsztyn Green Festival 2018

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).