Trefl Factory na Międzynarodowych Targach Gier SPIEL 2018 w Essen

W dniach 25 - 28 października firma Trefl była obecna na Międzynarodowych Targach Gier SPIEL 2018 w Essen.

W tym roku zaprezentowaliśmy nasze możliwości produkcyjne na stoisku Trefl Factory. Odwiedzając stoisko, klienci dowiedzieli się o procesie powstawania gier oraz puzzli, który oferujemy. Zwiedzający mogli na żywo ocenić jakość naszych wyrobów, jak również sprawdzić dodatkowe usługi oferowane przez Trefl Factory. Przedstawiciele Działu Sprzedaży Kontraktowej odbyli podczas targów liczne spotkania z potencjalnymi oraz aktualnymi klientami z całego świata.

SPIEL w Essen to cztery dni zabawy, spotkań z przyjaciółmi i rodziną. To również granie i testowanie tysięcy gier i nowości wraz z graczami z całego świata. Targi w zeszłym roku odwiedziło ponad 180 000 osób. 1 150 wystawców z ponad 50 krajów całego świata dołączają do największego wydarzenia na scenie gier planszowych. Wydawcy, autorzy, producenci oraz gracze wymieniają się doświadczeniami, sprawdzają nowe rozwiązania jak również przedstawiają swoje najnowsze produkty.

Trefl Factory na Międzynarodowych Targach Gier SPIEL 2018 w Essen

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite