Sprawdź, w których klubach gier planszowych spotkasz naszych Treflersów!

Treflers, czyli… kto?

Znamy bardzo interesujących i pozytywnie zakręconych ludzi, którzy giercują całymi dniami i nocami, ale komputery, konsole i przesiadywanie w Internecie zastąpili planszówkami. Poznajcie ich — oto Treflersi, czyli mówiąc Treflowym językiem po prostu maniacy gier planszowych, wielbiciele planszówkowych turniejów, ludzie instytucje, którzy generalnie o giercowaniu wiedzą znacznie więcej od wszystkich uczestników internetowego show „Matura to bzdura” razem wziętych. Treflersi to dobre duchy, które skutecznie zachęcą Was do grania w planszówki, wytłumaczą zasady prowadzenia rozgrywek oraz udzielą odpowiedzi na wszystkie wątpliwości i zapytania. Mało tego — Treflersi profesjonalnie zajmą się organizacją turniejów planszówek oraz masy ciekawych konkursów dla fanów gier!

Ludzie trzymający się za ręceJak rozpoznać Treflersa?

Zastanawiacie się zapewne jak rozpoznać Treflersa w tłumie i gdzie można spotkać przedstawicieli tej arcyciekawej grupy osób, która trwale wpisała się w historię zjawisk kulturowych wykreowanych w świecie planszówek stworzonych przez markę Trefl. Otóż… odpowiemy Wam na to pytanie z geodezyjną precyzją i szwajcarską dokładnością – w roku 2023 Treflersów spotkacie w trakcie organizowanych planszograń, które powracają w nowej odsłonie do naszego firmowego harmonogramu wydarzeń organizowanych specjalnie z myślą o fanach gier planszowych. A całą serią zorganizowanych planszograń będą kierowali… no właśnie Treflersi, więc jeśli pojawicie się na spotkaniu, to z pewnością ich nie przeoczycie, a już na pewno oni nie przeoczą Was!

Hit! Treflersów jest coraz więcej!

Mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość — w tym roku w wyniku podjętych działań rekrutacyjnych, szeregi Treflersów zasiliło aż trzynastu fantastycznych planszówkomaniaków! Jeśli zatem Wy również jesteście wielbicielami gier planszowych, to koniecznie skorzystajcie z nadarzającej się okazji i spotkajcie się twarzą w twarz z naszymi Treflersami w trakcie tegorocznych wydarzeń organizowanych w kilku różnych miastach w Polsce. W 2023 r. Treflersi wspomogą nas w promowaniu najciekawszych, topowych projektów planszówkowych w najbardziej popularnych miejscówkach, które skutecznie gromadzą i integrują środowisko fanów gier. 

Krajowa mapa planszograń

Projekt planszograń cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i jest stale rozwijany. Trefl owocnie współpracuje w tym zakresie z wieloma interesariuszami, w szczególności z placówkami kulturalnymi, bibliotekami publicznymi oraz Miejskimi Domami Kultury. Rezultatem tej kooperacji jest nie tylko liczebny rozwój grona sympatyków oraz możliwość popularyzacji gamy dostępnych produktów i pojawiających się nowości, ale i środowiskowa integracja skutkująca zawiązywaniem nowych relacji i przyjaźni pomiędzy wielbicielami planszówek. Jesteśmy z tego bardzo dumni i zarazem szczęśliwi — cieszymy się, że Treflersi aktywnie pomagają nam realizować tak ważkie cele w nowych miejscach rozgrywek i w kolejnych miejscowościach na mapie Polski. Jesteśmy Wam za to bardzo wdzięczni!  

 

Mapa planszograń Trefl

Kiedy i dokąd w tym roku?

Aktualnie planszogrania organizowane są w każdy dzień tygodnia, począwszy od poniedziałku, a kończąc na sobocie. Jeśli zaś chodzi o konkretne miejscowości, to z Treflersami możecie spotkać się w Trójmieście, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu oraz w Krakowie.

Szczegółowa mapa wraz z dostępnymi adresami poszczególnych lokalizacji:

TRÓJMIASTO

  • Sopoteka — Sopot Centrum, poziom +2
  • Biblioteka Mały Kack — ul. Łowicka 51, Gdynia
  • iGranie w Lochu — ul. Świętojańska 63, Gdynia
  • Cybermachina — ul. Okopowa 7, Gdańsk
  • Cybermachina — skwer Kościuszki 15, Gdynia

POZNAŃ

  • Adres Pełen Zajęć — ul. Bułgarska 6

WROCŁAW

  • Awaria Prądu — ul. Szczytnicka 2

KRAKÓW

  • Domówka Cafe — ul. Miodowa 28

Warto na bieżąco śledzić informacje w tym zakresie, bo projekt planszograń jest stale rozwijany, a lista miejscówek może ewoluować — spodziewajcie się aktualizacji w tym wpisie!

Zatem przybywajcie licznie – Treflersi już na Was czekają! 

Sprawdź, w których klubach gier planszowych spotkasz naszych Treflersów!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite