Puzzle Unlimited Fit Technology – niekończące się układanie

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Wam produktową nowość firmy Trefl - Puzzle z serii Prime - Unlimited Fit Technology. Zapytacie zapewne, czym oferta produktów UFT wyróżnia się na tle pozostałych układanek produkowanych w fabryce Trefl. Otóż, ujmując sprawę metaforycznie, można powiedzieć, że puzzle UFT to niekończące się układanie. Jak to możliwe? Zapewne wszyscy fani puzzli potwierdzą i racjonalnie uzasadnią, że zestawy puzzli składają się z określonej liczby elementów, a zatem kompletowanie układanek tak czy inaczej kiedyś się jednak kończy. Owszem. Macie w tym względzie rację! Prawdą jest, że układanki Trefl składają się z precyzyjnie określonej liczby części i tego żadna nowa technologia produkcji nie zmieniła, ale istotny jest tutaj inny fakt – a mianowicie taki, że puzzle UFT można ze sobą łatwo i bez przeszkód łączyć w większe rozmiarowo kompozycje i tworzyć z nich własne kolaże. Właśnie dzięki temu możecie osiągnąć wspomniany efekt niekończącego się układania. Puzzle Trefl Prime UFT to prawdziwa gratka dla kreatywnych puzzlomaniaków, którzy dysponują nieograniczoną fantazją i znaczną przestrzenią do układania! Teraz nie tylko skompletujecie poszczególne układanki, ale możecie je ze sobą w prosty sposób połączyć według własnego pomysłu realizując tym samym dużo większe projekty puzzlowe niż dotąd. 

Puzzle Unlimited Fit Technology

Zalety najnowszej serii UFT

Warto podkreślić, że puzzle wykonane w technologii UFT wyróżniają się również szeregiem innych cech. Jakich? Po pierwsze, umożliwiają przenoszenie i obracanie układanek bez obawy o ich zniszczenie lub rozsypanie skompletowanych wcześniej elementów. Dlatego jeśli będziecie chcieli przenieść i połączyć ułożone puzzle by stworzyć z nich swój własny kolaż to zaufajcie nam… układanki nie rozpadną się!

Nowe puzzle Trefl

Po drugie, produkty UFT są wykonane z najgrubszej tektury puzzlowej, jaka jest dostępna na rynku. Dzięki temu w Wasze ręce trafią produkty wysokiej jakości, które charakteryzują się jednocześnie podwyższoną trwałością i odpornością na uszkodzenia.

Puzzle Trefl

Po trzecie, układanki UFT na tle standardowych zestawów puzzli wyróżniają się specjalnymi kształtami poszczególnych elementów. Przekonacie się, że krawędzie puzzli wykonanych w nowej technologii są wyjątkowo nieregularne. Zwróćcie uwagę, że im bardziej nieszablonowy jest wykrojnik, tym więcej puzzli w zestawach zyskuje ciekawsze kształty, a dodatkowo nie „wciskają się” one w niewłaściwe miejsca w układance.

Puzzle UFT

Po czwarte, poszczególne elementy produktów UFT są wykonane z materiałów ekologicznych. Mówiąc precyzyjnie, worek zsypowy oraz stickery na pudełku wykonane są z folii biodegradowalnej, którą można poddawać kompostowaniu. Co więcej produkty nie są opakowane w folię termokurczliwą. Kupując zatem układanki Trefl Prime z serii UFT dbacie o ekologię i wspieracie ideę zrównoważonego rozwoju, bowiem nowa technologia pozwala w procesie produkcji zredukować ilość użytej folii.

Puzzle Trefl

Dla każdego coś ciekawego!

Już w marcu 2022 r. w naszym sklepie online będziecie mogli nabyć najnowsze produkty UFT z oferty marki Trefl Prime. Puzzle Unlimited Fit Technology podzielono na kilka grup tematycznych, więc każdy puzzlomaniak znajdzie coś atrakcyjnego w sam raz dla siebie. W ofercie znajdziecie estetyczne układanki o niesamowitym nasyceniu barw – Color Splash! Ponadto, możecie sięgnąć po piękne, romantyczne zachody słońca, czyli obrazki z serii Romantic Sunset lub Vacay Time. Ciekawych doznań estetycznych dostarczą Wam również układanki z serii City Scape, które prezentują widoki znanych turystycznych miast na świecie. Pamiętaliśmy również o zwolennikach jogi, kotów czy pysznej kawy – zachęcamy Was do układania obrazków z serii Yoga, Cats & Coffee. A wielbicielom niesamowitych pejzaży oraz egzotycznych widoków uchwyconych z lotu ptaka polecamy szczególnie zestawy puzzli z serii Aerial Mindblow i Wanderlust. Wcale nie musicie posiadać własnego drona czy lornetki, aby nacieszyć oczy pięknem krajobrazów, teraz zdecydowanie wystarczą Wam nasze puzzle UFT! Gdy przyjdzie Wam ochota na układanie czegoś słodkiego, to sięgnijcie po produkty z serii Cuteness Overload – na tych układankach znajdziecie mnóstwo przesympatycznych istot w niepowtarzalnie barwnym i słodkim otoczeniu. A na koniec życzymy Wam ogromnej frajdy z układania puzzli i dużo uśmiechu na twarzach – pomoże Wam w tym zestaw składający się z 1000 elementów - Funny Dogs Faces. Nie zwlekajcie, układajcie!

Puzzle Unlimited Fit Technology – niekończące się układanie

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).