Podejmij z Treflem detektywistyczne wyzwania - Spy Guy w puzzlowej odsłonie!

Spy Guya możesz kojarzyć z kultowej gry kooperacyjnej, której fabuła poddaje testom spostrzegawczość i współpracę zespołową! Warto podkreślić, że Trefl wydał popularnego Spy Guya w wersji gry planszowej w kilku różnych, a na dodatek bardzo ciekawych, odsłonach. Jednak nie jest to jedyny produkt z tym bohaterem w roli głównej, który możesz rozpoznawać. Możesz też kojarzyć światowej klasy detektywa ze swojego smartfona, tabletu lub iPada, bo Spy Guy dostępny jest także na platformach mobilnych w formie gry Spy Guy Hidden Objects. Teraz przyszedł jednak czas na całkowicie nowe detektywistyczne wyzwania — tym razem w rozgrywce wiodącą rolę odegrają nasze puzzle! 

Puzzle Spy Guy Lost Items - wspólne układanie

Rodzinna gra planszowa, gra mobilna, a na dodatek puzzle!

Tym razem do szerokiej gamy produktów z utalentowanym detektywem w roli głównej dołączają również bardzo kolorowe puzzle w wersji 500-elementowej! Spy Guy debiutuje w Treflowym świecie układanek i mamy nadzieję, że w takiej formule przypadnie do gustu zarówno wszystkim fanom puzzli, jak i wielbicielom planszówek oraz zwolennikom gier mobilnych. Poznaj zatem nową twarz naszego śledczego i wkrocz do puzzlowego wymiaru, w którym głównym sprawcą zamieszania są komplety puzzli z serii Spy Guy Lost Items marki Trefl. Nie zwlekaj i wejdź w nową rolę światowej klasy detektywa!

Spy Guy to nie tylko gra dla małych detektywów, ale i puzzle dla całej rodziny! 

Zastanawiasz się, w jaki sposób przemyciliśmy detektywistyczną fabułę z planszy i w tajemniczy sposób ukryliśmy ją w pudełku z barwnymi puzzlami? Dobre pytanie! Trzeba przyznać, że Twoja dociekliwość godna detektywa bardzo nam się spodobała i chyba warto byś skorzystał z niej w trakcie układania tajemniczych obrazków z zaginionymi elementami. Ojej, chyba się wygadaliśmy... Nie zauważyłeś? No jasne, że się zorientowałeś, przecież masz nosa do wyłapywania najdrobniejszych detali. To świetnie, bo dzięki temu nie musisz się obawiać nowej misji i z pewnością łatwiej będzie Ci uzyskać świetne rezultaty podczas realizacji emocjonujących zadań.

Puzzle Spy Guy Lost Items - w trakcie układania

Spy Guy toczy rozgrywkę w miejskiej dżungli pełnej Treflików!

A teraz już nieco bardziej na poważnie... Rozwiewając wszelkie domysły dotyczące wątku detektywistycznego, warto podkreślić, że istotnie puzzle Spy Guy Lost Items 500 elementów są w stanie sprawić, że poczujesz się jak prawdziwy śledczy. Otóż ilustracja, którą możesz podziwiać na opakowaniu od puzzli, różni się od obrazka, który będziesz miał przyjemność skompletować. Misja jest prosta - Twoim głównym zadaniem jest zbadanie, które przedmioty w nieznanych okolicznościach zniknęły z układanego przez Ciebie obrazka. To idealny moment, żeby do akcji wkroczył doświadczony i spostrzegawczy Spy Guy! Bierz się niezwłocznie do pracy i postaraj się odnaleźć jak najwięcej różnic pomiędzy ilustracjami. Czy bez większych trudności wpadniesz na trop wszystkich puzzlowych wskazówek? Zapowiada się na niezłą imprezę, ponieważ masz do zweryfikowania tylko... 500 dowodów w sprawie!

Znajdź elementy różnicujące obrazki i ćwicz spostrzegawczość!

Podejmij pierwszą szpiegowską misję ze Spy Guyem i przyjmij na początek nasze zaproszenie do Gdańska. To właśnie tutaj czeka na Ciebie trudne zadanie nie tylko w zakresie kompletowania samego obrazka z 500 elementów, ale i znalezienia wszystkich tropów, które pozwolą odróżnić oryginalną ilustrację od układanej wersji puzzlowej. 

Czas rozpocząć misję Spy Guy Lost Items 500 elementów Gdańsk! Rozsyp na stole wszystkie dowody zebrane w sprawie i spokojnie zabierz się do układania barwnej ilustracji Gdańska, aż otrzymasz kompletny obrazek o wymiarach 48 cm x 34 cm. A teraz z animuszem postaraj się odnaleźć 20 ukrytych różnic! Warto zaznaczyć, że alternatywnie możesz zacząć poszukiwania wskazówek już na etapie kompletowania układanki. Jesteśmy bardzo ciekawi, na podstawie której strategii będziesz szukać różnic i jak oceniasz swoje szanse w starciu z tak niekonwencjonalną przygodą szpiegowską?

Spy Guy Lost Items Gdańsk - pudełko

Dobra zabawa rodem z najlepszej planszówki - Spy Guy na tropie puzzli od Trefla! 

Kiedy Twoja przygoda dobiegnie do końca i znajdziesz na mapie Gdańska jak najwięcej tajemniczych dowodów w sprawie, powinieneś konsekwentnie pozostać w roli detektywa i próbować ustalić kolejne puzzlowe fakty. A fakty są następujące - na półce w naszym internetowym sklepie czekają na Ciebie kolejne układane misje z udziałem Spy Guya w roli głównej! Mamy głęboką nadzieję, że puzzlowa odsłona gry na spostrzegawczość przypadnie Ci do gustu i nie omieszkasz pomóc nam w ujawnianiu kolejnych szpiegowskich intryg. Możemy liczyć na Twoje sukcesywne wsparcie? To wspaniale! Zaproś również swoich bliskich do wspólnej zabawy przy układaniu puzzli ze Spy Guyem - warto razem ćwiczyć spostrzegawczość i ścisłą współpracę!

Kooperacyjny charakter i mnóstwo dobrej zabawy na dwóch kontynentach!

Spróbujcie razem zmierzyć się z kolejnymi puzzlowymi wyzwaniami w postaci detektywistycznych układanek Spy Guy Lost Items 500 elementów Europa oraz Spy Guy Lost Items 500 elementów USA. Zanim jednak zaprezentujesz na stole elementy kolejnej sprawy dowodowej, upewnij się, czy Twoja komórka wywiadowcza jest w pełni przygotowana do realizacji trudnych zadań.

Jeśli jesteście odpowiednio zmotywowani i chcecie połączyć swoje wysiłki w celu szybkiego osiągnięcia celu, rozpocznijcie swoją podróż do najciekawszych zakątków na kontynencie europejskim, a zaraz potem udajcie się z analogiczną misją do USA w Ameryce Północnej. Tym razem to na dwóch różnych kontynentach czeka na Was mnóstwo konkretnych detali do odnalezienia. Mamy nadzieję, że zmiana strefy czasowej nie wpłynie negatywnie na czujność, koncentrację i spostrzegawczość Spy Guya! Alternatywnie zachęcamy Was również do jednoczesnego kompletowania obu wspomnianych układanek. Dzięki takiemu scenariuszowi zabawy zespół ambitnych detektywów zyskuje możliwość stworzenia blisko metrowej planszy do poszukiwań, a łączna liczba detali do odnalezienia zostaje podwojona, czyli szukacie aż 40 różnic!

Spy Guy Lost Items USA

Pamiętaj, że im szybciej znajdziecie na mapach jak najwięcej dowodów, tym szybciej powrócicie z misji do domu. Pytanie zasadnicze, to czy uda się Wam wrócić na tarczy, czy wręcz przeciwnie... A co na ten temat podpowiada Ci Twoja puzzlowa intuicja? Naszym zdaniem będzie dobrze! Ostatecznie w tym wypadku nie ilość odnalezionych przedmiotów świadczy o dobrej zabawie, lecz uśmiech na twarzach wszystkich detektywów! Trzymamy kciuki za powodzenie każdej misji, ale przede wszystkim życzymy dużo frajdy z układania puzzli! 

Podejmij z Treflem detektywistyczne wyzwania - Spy Guy w puzzlowej odsłonie!