Kulko-klocki Lalaboom – wyjątkowa nowość w ofercie marki Trefl

Z przyjemnością informujemy, że w ofercie firmy Trefl pojawiła się wyjątkowa nowość - kulko-klocki sensoryczne Lalaboom.

Kulko-klocki to innowacyjne połączenie kulek i klocków. Wiele unikalnych kształtów i faktur dostarcza maluchowi zróżnicowanych wrażeń dotykowych, rozwijając przy okazji m.in. chwyt pęsetkowy i precyzyjne ruchy rączki. Zestawy Lalaboom są inspirowane metodą Montessori, w myśl której dzieci uczą się przez działanie, a duży nacisk kładziony jest na dokładność, systematyczność i samodzielność. Kulko-klocki Lalaboom powstały, aby wspierać wszechstronny rozwój dziecka w zgodzie z jego indywidualnymi możliwościami.

Zestawy Lalaboom są dedykowane maluchom w wieku od 10 do 36 miesięcy. Właściwości kulko-klocków pozwalają na stopniowe przechodzenie od prostych do bardziej skomplikowanych operacji, odpowiadając aktualnym potrzebom Twojego dziecka. Poszczególne elementy to aż 16 struktur, 12 kształtów i 10 kolorów! Można je dowolnie łączyć, skręcać, mieszać i dopasowywać, tworzyć z nich rozmaite konstrukcje czy nawlekać na sznurek. Taka zabawa uczy skupienia, precyzji i rozwija kreatywność, a przede wszystkim, wspierając rozwój zmysłów: dotyku, wzroku, słuchu, ale też rozwój manualny czy koordynację wzrokowo-ruchową, wspomaga proces integracji sensorycznej.

Poza niewątpliwymi walorami edukacyjnymi, zabawki Lalaboom wyróżniają się bezpieczeństwem oraz wysoką jakością wykonania: są niezwykle trwałe, powstają

z bezpiecznego plastiku i nie posiadają małych części, które maluch mógłby połknąć. Nie dziwi zatem, że produkty Lalaboom zyskały popularność na całym świecie, zdobywając wiele prestiżowych nagród, takich jak Grand Prix du Jouet 2018, Australian Toy Association 2019 czy Parents’ Choice Award.

Kulko-klocki Lalaboom – wyjątkowa nowość w ofercie marki Trefl

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).