Kultowa gra planszowa Spy Guy teraz w wersji mobilnej!

Niedawno rozpoczęliśmy naszą przygodę w sektorze gier mobilnych, a teraz z dumą ogłaszamy premierę naszej pierwszej gry mobilnej pod tytułem "Spy Guy Hidden Objects"! Gra jest dostępna w aż 12 różnych wersjach językowych i już teraz możesz ją pobrać ze sklepów z aplikacjami takich jak App Store, Google Play i Huawei AppGallery. W grę można grać na telefonach komórkowych, tabletach oraz iPadach.

 

Nazwę Spy Guy znają już miłośnicy gier planszowych, ponieważ to tytuł naszego bestsellera, który podbił nie tylko polski rynek, ale świetnie sobie radzi także za granicą. Autorem gry planszowej jest Mariusz Majchrowski, a całość zilustrował Michał Ambrzykowski. Gra jest nie lada gratką dla fanów serialu Rodzina Treflików, ponieważ przenosi nas w rysunkowy świat bajkowych bohaterów. 

Mechanika gry oparta jest na wyszukiwaniu określonych elementów ukrytych na bogato ilustrowanej planszy, która jest dokładnym odzwierciedleniem tej z planszówki. Dla fanów tradycyjnej wersji Spy Guy Hidden Objects będzie doskonałą okazją, żeby zabrać ze sobą grę w podróż lub inne miejsca, gdzie nie ma możliwości rozłożenia planszy.

Testową wersję gry można było wypróbować na festiwalu fantastyki Pyrkon, wśród wybranych recenzentów oraz była prezentowana na Jamboree 2023 w Korei, gdzie w sierpniu odbył się międzynarodowy zlot harcerzy, w którym brało udział 50 000 uczestników. Teraz może ją odkryć zdecydowanie większe grono odbiorców. A jakie wrażenie robi na graczach? Pierwsze recenzje gry są bardzo obiecujące!

 

Zazwyczaj serwuję rozwiązywanie zagadek swoim Czytelnikom, ale teraz z wielką przyjemnością weszłam w rolę detektywa. Testowanie gry Hidden Object wyzwoliło we mnie dziecięcą radość i pozwoliło na moment zapomnieć o otaczającym świecie. Doskonały trening spostrzegawczości i świetna zabawa w jednym!

- Sylwia Bies, autorka kryminałów i thrillerów

 

Miałem przyjemność brać udział w beta testach Spy Guy Hidden Objects i mimo, że gra skierowana jest do gracza dziecięcego to bardzo się wciągnąłem w szukanie znajdziek i byłem ciekawy, co będzie dalej. Mam nadzieję, że uda mi się przejść wszystkie 120 poziomów! Super zabawa- mogłem poczuć się detektywem! Polecam wszystkim swoim widzom!

- Don Scolari, streamer 

 

"To świetna rozrywka nie tylko dla najmłodszych graczy! Mapy są różnorodne i przygotowane z pełną dbałością o detale, co sprawia, że przemierzanie leveli w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów dostarcza dużo satysfakcji. Ciekawa propozycja dla spostrzegawczych bystrzaków (i aspirujących do tego miana )."

- Agnieszka Borysiuk, prezenterka esportowa

 

"Bawiliśmy się z moim Chrześniakiem wyśmienicie. Z niecierpliwością czekamy na premierę, by sprawdzić swoje umiejętności na trudniejszych poziomach. Polecam dla dużych i małych."

- Piotr Tołoczko, aktor

Aplikacja mobilna z grą Spy Guy

Gry wydawane są pod brandem Trefl eGames. Kolejny tytuł oparty na grze planszowej to Spy Guy Hidden Objects Sopot, a jego premiera planowana jest 14 września tego roku. Łącznie do końca 2023 roku zespół Trefl eGames przygotuje aż sześć tytułów.

 

W skład Trefl eGames wchodzi zespół składający się z programistów, game designerów i grafików. Na czele zespołu stanęła Marta Frankel-Dominik, przez ostatnie dwa lata w roli dyrektora działu odpowiedzialna za rozwój wydawniczych gier na Nintendo Switch, Microsoft Xbox oraz Sony Playstation.

 

"Od długiego czasu wiedzieliśmy, że wejście na rynek mobile jest kwestią czasu i wybrania odpowiedniego momentu. Teraz ten moment nadszedł i jesteśmy nim bardzo podekscytowani. Jak już wielokrotnie podkreślaliśmy chcemy przede wszystkim w pełni wykorzystać potencjał, którym już dysponujemy, a więc naszą licencję – Rodzina Treflików, najlepsze tytuły growe oraz fakt, że na świecie jest cała rzesza miłośników puzzli Trefla. Stąd już dziś zapraszamy wszystkich do pobrania Spy Guy Hidden Objects, gry przygotowanej na bazie bestsellerowego tytułu planszówkowego"

– mówi Marta Frankel-Dominik.

 

"W przypadku eGames misja jest tożsama z misją całej Grupy Trefl, a więc tworzenie mądrej i rozwijającej rozrywki. To jest dziedzina, w której przez blisko 40 lat staliśmy się prawdziwymi ekspertami. Gry, które wypuszczamy, każdy rodzic ze spokojem i poczuciem bezpieczeństwa będzie mógł pobrać oraz pokazać swojemu dziecku. Testy, które prowadziliśmy przez ostatnie tygodnie pokazały także, że także dorośli (mowa tu nie tylko o rodzicach), równie dobrze co dzieci się przy nich bawią. Teraz może to sprawdzić już każdy, a my czekamy na głosy i od tych, którzy znali Spy Guya z wersji klasycznej i tych, dla których to pierwsze zetknięcie z grą"

– dodaje kierowniczka gier wirtualnych.

 

Harmonogram kolejnych premier:

Wrzesień 2023: Spy Guy Hidden Objects Sopot

Październik 2023: Treflik Family Mini Games, Babies and the Bear Mini Games

Listopad 2023: Spy Guy Hidden Objects Zimowa Przygoda

Grudzień 2023: The Cheese Chase 

Kultowa gra planszowa Spy Guy teraz w wersji mobilnej!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite