Klocki magnetyczne Geomag – czas na przyciągającą zabawę!

Dziś na wstępie będzie trochę zagadkowo. Zapewne macie świadomość, że otacza nas wiele różnych sił fizycznych, które oddziałują na człowieka i otaczający go świat. Wśród tych sił jest jedna szczególna, która nie tylko odpowiada za generalną zasadę wzajemnego przyciągania się określonych przedmiotów, ale dodatkowo w jakiś magiczny sposób potrafi sprawić, że ludzie lgną do konkretnych przedmiotów niczym miś do miodu. Czy macie już pojęcie, o czym tutaj mowa? Mamy dla Was konkretny przykład, a nawet kilka serii przykładów tego zjawiska! Gotowi? Świetnie - już wyjaśniamy! Takim przykładem przedmiotów, które przyciągają uwagę ludzi swoją siłą są... magnetyczne klocki Geomag!

 

Przyciąganie jest wyzwaniem

Trefl dysponuje w swojej ofercie bardzo ciekawą serią produktów Geomag, którą kieruje do odbiorców w każdym wieku. W klocki magnetyczne Geomag tchnięto ducha fizyki i wykorzystano ich właściwości, aby rozbudzić kreatywność konstruktorów i nieskrępowanie rozwijać ich wyobraźnię przestrzenną. Produkty Geomag edukują w zakresie zrozumienia mechanizmu działania magnesów i stanowią doskonały trening dla ludzkiego mózgu, a dodatkowo gwarantują godziny wyśmienitej zabawy dla całej rodziny! Z klocków Geomag możecie stworzyć nieskończoną ilość wariantów konstrukcji budowlanych, a dodatkowo lepiej zrozumiecie naturę zjawisk fizycznych i otaczający Was świat.

W trosce o środowisko naturalne kostki i elementy konstrukcyjne klocków magnetycznych Geomag są wykonane z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Wszystkie oferowane produkty są solidne konstrukcyjnie i charakteryzuje je wysoka jakość materiałów, z których zostały wykonane.

Recycling

Geomag Magicube

Magicube to seria dużych klocków magnetycznych przeznaczona dla najmłodszych dzieci w wieku od 12 miesięcy do 5 lat. Waszej uwadze polecamy chociażby Magicube 4 Shapes Recycled Świat - to 32-elementowy zestaw barwnych klocków o różnych kształtach - znajdziecie tam półkola, ćwiartki koła czy pół sześciany. Dzięki dostępności wielu kształtów w zestawie maluchy mogą tworzyć postaci ludzkie i zwierzęce, konstrukcje i budowle, pojazdy z kołami, a wszystkie elementy, dzięki siłom magnetycznym, przyczepiają się wzajemnie do swoich boków. Będziecie zaskoczeni jak wiele można wyczarować dzięki tym klockom. Nie są to bowiem zwykłe zestawy, lecz dobry początek do wykreowania długich opowieści o przygodach niesamowitych stworków, odważnych bohaterów i historii dotyczących niezwykłych konstrukcji budowlanych.

 

Geomag Classic

Zestawy z serii Geomag Classic, to klocki magnetyczne, za pomocą których wykreujecie niezliczoną liczbę projektów konstrukcyjnych! Polecamy Waszej uwadze na przykład 60-elementowy zestaw Classic Recycled, który przeznaczony jest do użytku dla dzieci w wieku powyżej 3 lat. Zabawa tymi klockami rozbudza wyobraźnię, stymuluje kreatywność dzieci i wspiera rozwój intelektu najmłodszych. W zestawie znajdziecie, platformy konstrukcyjne, magnetyczne patyczki i metalowe kulki, które można ze sobą łączyć w dowolny sposób, tworząc nietypowe konstrukcje. Dzięki projektowaniu przestrzennemu dzieci będą rozwijały koncentrację i pobudzały matematyczną ciekawość, a realizując swoje projekty mali konstruktorzy będą rozwijali swoje zdolności manualne. Patyczki magnetyczne i platformy wykonane są w 100% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, a mocne magnesy i wysokiej jakości materiały są gwarancją powstawania trwałych, niesamowitych konstrukcji. Wystarczy puścić wodze fantazji!

Geomag Classic Klocki zabawa

Geomag Supercolor Panels

Seria Geomag Supercolor Panels to w istocie barwne i kreatywne wyzwanie konstrukcyjne dla dzieci w wieku powyżej 5 lat. Przekonajcie się o tym na przykładzie 52-elementowego zestawu Supercolor Panels Recycled. W zestawie znajdziecie patyczki magnetyczne, metalowe kulki oraz szereg barwnych płytek konstrukcyjnych, które dowolnie połączycie ze sobą nadając budowlom niepowtarzalny charakter. Przygotujcie się na prawdziwą eksplozję kolorów niczym pusta puszka w mieszalni farb. Paleta dostępnych barw w tych zestawach Geomag będzie dla Was niemałym zaskoczeniem, a jeszcze bardziej zaskoczą Was barwne rezultaty prac konstrukcyjnych. Budujcie z klocków magnetycznych Geomag to, na co macie ochotę i co Wam tylko wyobraźnia podpowiada - kreatywność nie ma granic!

Supercolour Panels Geomag zabawa

Geomag Pro-L

Seria produktów Geomag Pro-L to prawdziwe wyzwanie konstrukcyjne zarówno dla dzieci w wieku od 8. roku życia, jak i osób dorosłych. Tą grupę zabawek charakteryzuje wysoka jakość materiałów oraz podwyższona siła ich magnetycznego przyciągania, dzięki czemu powstające konstrukcję mogą być wyższe i bardziej stabilne. Polecamy Wam 50-elementowy Pro-L Panels, którego elementy możecie dowolnie łączyć, co stwarza możliwość wykreowania niezliczonej liczby projektów konstrukcyjnych! W zestawie znajdziecie nie tylko patyczki z oznakowanymi biegunami magnetycznymi oraz metalowe kulki, ale również dodatkowe panele, które połączy siła wzajemnego przyciągania! Dzięki praktycznemu tworzeniu konstrukcji budowlanych w przystępny sposób zrozumiecie zasady działania pola magnetycznego. Sięgnijcie po klocki z serii Pro-L, a pokochacie konstrukcyjne wyzwania!

 

Geomag łączy magnetyzm z grawitacją - Mechanics Gravity

Jeśli marzysz o tym, aby połączyć siłę oddziaływania magnetycznego z inną siłą znaną w przyrodzie, to masz ku temu okazję sięgając po serię Geomag Mechanics Gravity. Polecamy Wam 130-elementowy zestaw klocków Loops&Turns przeznaczony dla konstruktorów w wieku powyżej 8 lat. Sięgając po ten właśnie produkt możecie wykorzystać połączone siły grawitacyjne oraz magnetyczne w celu wywołania ruchu! Elementy zestawu Mechanics Gravity są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. W skład zestawu wchodzą magnetyczne patyczki, metalowe kulki oraz platformy konstrukcyjne, które można w dowolny sposób łączyć, tworząc dzięki temu niezliczone kompozycje.

Geomag Mechanics Gravity

Linia Mechanics Gravity została stworzona dla osób, które zgłębiają tajniki konstruowania modeli maszyn i dźwigni. Osoby zafascynowane przestrzennym konstruowaniem, będą miały dodatkową okazję do satysfakcji - ich konstrukcje obracają się, mogą się przesuwać, a także wzajemnie wprawiają się w ruch. Elementy magnetyczne w tej serii charakteryzuje wysoka wytrzymałość i znaczna moc przyciągania, co czyni budowle stabilnymi. Życzymy Wam wielu konstrukcyjnych sukcesów i niech siła magnetyczna nie pozwala Wam się rozstawać z tymi klockami! Poddajcie się magnetyzmowi Geomag!

Klocki magnetyczne Geomag – czas na przyciągającą zabawę!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).