Klocki konstrukcyjne Brick Trick Travel - podróżnicze atrakcje w Twoim domu!

Najdłuższą podróż zacznij od pierwszego kroku...

Na ziemi możesz odkryć mnóstwo fantastycznych miejsc, które warte są Twojej uwagi. Zauważ jednak, że choć statystyka nie kłamie i wskaźnik długości ludzkiego życia poprawia się, to jesteśmy przekonani, że nikt z nas nie zdoła odwiedzić tych wszystkich wspaniałych miejsc. Dlaczego? Po prostu życie jest za krótkie, a celów turystycznych jest zbyt wiele. Trzeba z przykrością stwierdzić, że brzmi to pesymistycznie. Jednak nie pozwolimy, żebyś ot tak zapomniał o czerpaniu frajdy z podziwiania pięknych zabytków! 

Już dziś rozpocznij swoją najdłuższą podróż od zrobienia pierwszych kroków z wykorzystaniem klocków konstrukcyjnych Brick Trick Travel. Skuś się na kreatywną formę eksploracji ciekawych miejsc z całego świata i poznaj nasz nietypowy sposób na "podróżowanie". Użyj wyobraźni do stworzenia niepowtarzalnej przygody i poznaj nasze architektoniczne perełki, które samodzielnie zbudujesz od podstaw. 

brick trick travel piramida

Zestawy Brick Trick Travel, czyli zabawa murowana!

Zapewne, jak wielu z nas, marzysz o tym, aby podróżować do atrakcyjnych miejsc, poznawać ludzi, podziwiać niesamowitą architekturę oraz dostarczać duszy niezapomnianych wrażeń. Pewnie masz własną listę cudów świata, które chciałbyś osobiście odwiedzić. Jesteśmy ciekawi czy w tym zestawieniu znalazły się też paryski Łuk Triumfalny, egipskie Piramidy lub londyński Tower Bridge. Jeśli nie, to jest jeszcze okazja, abyś wspomniane miejsca dołączył do katalogu podróżniczych planów! 

Pamiętaj, aby w żadnym wypadku nie zamartwiać się, że nie wszędzie uda Ci się skutecznie dotrzeć, że nie zdołasz odwiedzić tych wszystkich priorytetowych dla Ciebie zakątków świata. Na pewno w tym zakresie możesz liczyć na wsparcie Trefla — pomagamy rozwijać zainteresowania, realizować osobiste cele i zapewniamy kreatywne formy spędzania czasu i zabawy. Niech tak będzie i tym razem — pomożemy Ci "podróżować" dzięki kreatywnym eko klockom z serii Brick Trick Travel. Dzięki nim zrealizujesz turystyczne marzenia i co więcej, sam zbudujesz majestatyczne budowle, wykorzystując do tego celu prawdziwe cegły i elementy z drewna. Sprawdź, jak w twórczy i łatwy sposób staniesz się doświadczonym podróżnikiem! Ceramiczne klocki marki Trefl to podróżniczy strzał w 10! 

brick trick travel - dzieci układają klocki ceramiczne

Samodzielnie zbuduj symbol Paryża - Łuk Triumfalny

Pasjonujesz się architekturą i historycznymi budowlami z najdalszych zakątków świata? Z myślą o Tobie przygotowaliśmy turystyczną perełkę! Zakręć szybko globusem, odnajdź kontynent europejski, a następnie Francję i skieruj oczy wprost na Paryż. Tam w centralnej części Placu Charles`a de Gaulle`a odkryjesz wspaniały pomnik w formie rzymskiego łuku - to Łuk Triumfalny, jeden z historycznych symboli tego miasta. Czy wiesz, że na jego szczycie znajduje się specjalna platforma widokowa, z której możesz podziwiać stolicę Francji? Aż 284 stopnie wiodą na samo zwieńczenie wysokiego na niemal pięćdziesiąt metrów łuku. Robi wrażenie... Piękne widoki na Paryż gwarantowane!

Zanim nacieszysz się estetyką miejskiej panoramy, wykorzystaj zestaw 290 ceramicznych klocków, by zyskać możliwość zbudowania paryskiego zabytku bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z dołączonych planów budowy lub użyj wyobraźni konstruktorskiej, chwyć za klej, a następnie wykorzystując prawdziwe cegły i elementy dekoracyjne, wykreuj własny Łuk Triumfalny. Zestaw zawiera również zabytkowe auto — nie zapomnij o ekscytującej przejażdżce po rondzie wokół Łuku i podziwiaj budowlę z każdej strony. Wkrocz do świata ciekawej zabawy i podejmij kolejne oryginalne wyzwanie podróżnicze!

brick trick - łuk triumfalny

Wakacje pod Piramidą? Czemu nie!

Jeśli w tym roku nie odwiedziłeś takich miejsc wypoczynkowych jak Peru, Meksyk czy Egipt, a chciałbyś na własne oczy zobaczyć historyczne piramidy, to mamy alternatywę. Wybierz zestaw konstruktorsko-budowlany Piramida od Trefla. W pudełku odkryjesz fantastyczny komplet Brick Trick - aż 260 naturalnie wypalanych w temperaturze 1000 stopni cegiełek oraz materiały dekoracyjne. Skorzystaj z dołączonych do zestawu planów budowy i uruchom własną wyobraźnię przestrzenną. 

Zwróć uwagę, że projekt Piramidy możesz zrealizować zarówno w domu, jak i w trakcie wyjazdu, o ile tegoroczne plany urlopowe są jeszcze przed Tobą! Jeśli wybierasz się na krótki wypad do domku nad jeziorem lub planujesz wypoczynek pod namiotem, zabierz dodatkowy ekwipunek podróżny w postaci starożytnej piramidy. Spróbuj zrelaksować się podczas twórczej zabawy z wykorzystaniem prawdziwych cegieł, a przekonasz się, że seria Brick Trick Travel pomoże Ci poznać popularne zabytki, a Ty zyskasz szansę samodzielnego zbudowania ich od podstaw. Nie musisz wcale fatygować się do egipskiej Gizy lub azteckich osad w Meksyku - teraz najsłynniejsze budowle świata masz zawsze w zasięgu ręki! Zbuduj własną Piramidę i wyeksponuj ją na półce w swoim salonie wśród wielu turystycznych pamiątek.

brick trick travel - piramida

Nie tylko budujesz, ale i podróżujesz!

Wyobrażasz sobie bezpieczną wyprawę na grecką wyspę? Ostatnio dobiega do naszych uszu wiele niepokojących sygnałów z Grecji - zapewne słyszałeś o serii pożarów, które trawią piękne regiony tego kraju. Z naszego rozeznania wynika, że są tam jednak turystyczne zakątki wolne od tego przerażającego żywiołu. Bezpiecznie możesz spędzić czas na greckiej wyspie Santorini, a zwłaszcza, gdy wybierzesz się w podróż na Santorini od Trefla.

Santorini to jedna z najbardziej urokliwych greckich wysp. Słynie z zachwycającego pejzażu z białymi domkami o niebieskich dachach i okiennicach w roli głównej. Warto podziwiać unikalną architekturę tego miejsca, a teraz możesz tego dokonać w nadzwyczaj łatwy sposób. Wystarczy, że zrobisz sobie prezent i zdecydujesz się na zamówienie kompletu Santorini. I już możesz zacząć przeżywać prawdziwie egzotyczną przygodę wyspiarską.

Zbuduj z konstrukcyjnych cegiełek jeden z charakterystycznych dla tej wyspy biało-niebieskich budynków i ciesz się greckimi wakacjami, które twórczo rozpalą Twoje konstrukcyjne ambicje. Gdy pierwszy grecki projekt ujrzy już światło dzienne, a Ty nacieszysz nim dostatecznie swoje oczy, możesz rozpuścić konstrukcję w wodach Morza Egejskiego i ponownie wykorzystać jej elementy do realizacji nowych planów konstrukcyjnych z wykorzystaniem Brick Trick!

brick trick travel - santorini

Buduj konstrukcje wysokie aż do chmur...

Jesteś miłośnikiem wysokościowców, ale nie wiesz jak zabrać się za wybudowanie konstrukcji sięgającej aż do nieba? Wspaniale, mamy dla Ciebie kreatywne rozwiązanie, a zarazem wysokościowe wyzwanie, któremu z pewnością podołasz. Sięgnij po opakowanie z cegiełkami Brick Trick Travel i odkryj w nim aż 420 elementów, które pozwolą Ci zbudować prawdziwego nowojorskiego giganta - Empire State Building.

Ten monumentalny wieżowiec to jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli miasta Nowy York, a dla wielu nawet całych Stanów Zjednoczonych. Dziś bez żadnych przeszkód możesz go mieć w polu swojego widzenia i to w dodatku bez ubiegania się o wjazdową wizę do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Zatem użyj wyobraźni do stworzenia niepowtarzalnej konstrukcji od samych fundamentów i ciesz się twórczym wyzwaniem do czasu, gdy ujrzysz chmury wprost z wysokości wieżyczki swojego nowego projektu. Niech Empire State Building pozwoli spełniać marzenia i dołączy do kolekcji Twoich wspaniałych budowli!

Empire State Boulding - Brick Trick Travel | Trefl

Nie pal za sobą mostów! Buduj nowe z Treflem!

Fascynują Cię konstrukcje, które pozwalają przeprawić się z jednego brzegu rzeki na drugi? Świetnie, mamy dla Ciebie prawdziwą perełkę wśród budowli w kategorii przeprawy i mosty. Jesteś gotów? Tym razem możesz podziwiać design brytyjskiej ikony architektonicznej, czyli londyński Tower Bridge. Nie zwlekaj i połącz za pomocą kleju to, co rozdzielone - osobiście skompletuj londyński łącznik nad Tamizą z 290 elementów wysokiej jakości. Dwie główne wieże przeprawy połączone są spektakularnymi chodnikami, które górują nad brytyjską rzeką. Kiedy konstrukcja będzie już gotowa, wyeksponuj ją na godnym miejscu wśród innych turystycznych trofeów. 

Pamiętaj, że klocki Brick Trick idealnie sprawdzają się jako forma upominku dla zwolenników twórczego działania, a jednocześnie osób zafascynowanych architekturą oraz podróżami. Jeśli uwielbiasz odkrywać nowe miejsca, ale lista destynacji wartych odwiedzenia jest zbyt długa, by zrealizować wszystkie marzenia, skorzystaj z naszej alternatywy! Wybierając Brick Trick Travel od Trefl zawsze masz w zasięgu ręki własną Piramidę, paryski Łuk Triumfalny czy urzekającą pięknem Santorini!
 
Życzymy Ci dużo konstruktorskiej frajdy i mnóstwa ekscytujących, podróżniczych doświadczeń!
Klocki konstrukcyjne Brick Trick Travel - podróżnicze atrakcje w Twoim domu!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).