Klocki Brick Trick Travel - wspaniałe atrakcje podróżnicze w Twoim domu!

Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku...

Na ziemskim globie odnajdziecie niezliczoną liczbę fantastycznych destynacji podróżniczych i architektonicznych perełek wartych odwiedzenia. I choć statystyka dowodzi, że długość ludzkiego życia stale się wydłuża, to jesteśmy niemal pewni, że żadne z nas nie da rady odwiedzić wszystkich wspaniałych miejsc w ciągu swojego życia. Po prostu życie jest za krótkie, a wszystkich celów turystycznych wartych zobaczenia jest zbyt wiele. Ale mamy pewien kreatywny sposób, aby ułatwić Wam "podróżowanie". Przekonajcie się sami, że to możliwe!

brick trick travel piramida

Zestawy Brick Trick - zabawa murowana!

Zapewne marzycie o tym, aby podróżować do atrakcyjnych miejsc, poznawać ciekawych ludzi, podziwiać niesamowitą architekturę oraz dostarczać duszy niezapomnianych wrażeń estetycznych. Wierzymy, że macie własną listę cudów tego świata, które chcielibyście osobiście odwiedzić. Jesteśmy ciekawi czy na tej liście znalazły się również paryski Łuk Triumfalny, egipskie Piramidy lub londyński Big Ben. Jeśli nie, to jest jeszcze okazja, aby spomniane miejsca dołączyć do listy podróżniczych życzeń! I wcale nie powinniście się zamartwiać, że nie wszędzie uda Wam się dotrzeć, że nie zdołacie odwiedzić tych wszystkich kluczowych zakątków świata. Pamiętajcie, że Trefl zawsze wspiera Was w rozwijaniu osobistych zainteresowań i tak będzie również tym razem! Pomożemy Wam "podróżować" dzięki kreatywnym eko klockom z serii Brick Trick Travel - dzięki nim zrealizujecie turystyczne marzenia i co więcej, sami zbudujecie majestatyczne budowle wykorzystując do tego celu prawdziwe cegły oraz elementy z drewna. Sprawdźcie jak w twórczy sposób staniecie się doświadczonymi podróżnikami - ceramiczne klocki od Trefl to strzał w 10!  

brick trick travel - dzieci układają klocki ceramiczne

Samodzielnie zbuduj symbol Paryża - Łuk Triumfalny

Pasjonujecie się architekturą i historycznymi budowlami zlokalizowanymi w najdalszych zakątkach świata? Przygotowaliśmy dla Was turystyczną perełkę! Skierujcie swoje oczy na Paryż, a tam w centralnej części Placu Charles`a de Gaulle`a odkryjecie monumentalny pomnik w formie rzymskiego łuku - to paryski Łuk Triumfalny, jeden z wielu historycznych symboli tego miasta. Czy wiecie, że na jego szczycie umiejscowiona została specjalna platforma widokowa, z której można podziwiać urokliwą stolicę Francji? Aż 284 stopnie wiodą na samo zwieńczenie wysokiego na niemal pięćdziesiąt metrów łuku! Robi wrażenie, prawda? Piękne widoki na Paryż gwarantowane! Jednak zanim nacieszycie swoje oczy miejską panoramą czeka na Was 290 klocków ceramicznych Brick Trick, których użyjecie, aby zbudować ten paryski zabytek bez wychodzenia z domu. Koniecznie wykorzystajcie przy budowie elementy dekoracyjne i nie zapomnijcie o przejażdżce zabytkowym autem po rondzie wokół Łuku - podziwiajcie budowlę z każdej strony! Zachęcamy Was do wkroczenia do świata ciekawej zabawy i podjęcia oryginalnych wyzwań podróżniczych!

brick trick - łuk triumfalny

A może by tak spędzić wakacje pod Piramidą? 

Jeśli w tym roku nie braliście pod uwagę takich destynacji wypoczynkowych jak Peru, Meksyk czy Egipt, a chcielibyście na własne oczy zobaczyć historyczne piramidy, to mamy dla Was idealną alternatywę. Wybierzcie zestaw konstruktorsko-budowlany Piramida z serii Brick Trick. W pudełku znajdziecie prawdziwie podróżnicze wyzwanie - aż 260 naturalnie wypalanych cegiełek oraz materiały dekoracyjne. Skorzystajcie z dołączonych do zestawu planów budowy i uruchomcie własną wyobraźnię - skompletujcie swój kolejny cel podróży. Projekt Piramidy od Trefl możecie realizować zarówno w domu, jak i na wyjeździe, o ile tegoroczne plany urlopowe są jeszcze przed Wami! Jedziecie na krótki wypad za miasto - kilka dni w domku nad jeziorem lub planujecie wypoczynek pod namiotem? Świetnie! Jako dodatkowy ekwipunek podróżny zabierzcie ze sobą starożytną piramidę i spróbujcie się zrelaksować w trakcie twórczej zabawy z wykorzystaniem prawdziwych cegieł. Seria Brick Trick Travel pomoże Wam poznać popularne zabytki, a dodatkowo zyskacie szansę samodzielnego zbudowania ich od podstaw. Nie musicie wcale fatygować się do egipskiej Gizy lub azteckich osad w Meksyku - dzięki Trefl najsłynniejsze budowle świata są zawsze w zasięgu Waszego wzroku! Zbudujcie własną Piramidę i wyeksponujcie ją na półce w swoim salonie wśród wielu turystycznych pamiątek.

brick trick travel - piramida

Budujesz i poróżujesz!

Dzięki serii produktów Brick Trick Travel zbudujesz również popularny londyński Big Ben - najbardziej rozpoznawalny obiekt architektoniczny w Wielkiej Brytanii. Ponad 290 różnych elementów konstruktorskich i dekoracyjnych zapewni Wam twórczą zabawę przez wiele godzin! Wspólnie oddajcie się podróżniczej pasji i od podstaw zbudujcie słynną wieżę zegarową Elizabeth Tower w Londynie. Pamiętajcie, że klocki Brick Trick idealnie sprawdzą się jako upominek dla zwolenników twórczego działania, a jednocześnie osób zafascynowanych architekturą i podróżami.

brick trick travel - big ben

Jeśli uwielbiacie odkrywać nowe miejsca, ale lista destynacji wartych odwiedzenia jest zbyt długa, by zrealizować wszystkie marzenia, skorzystajcie z idealnej alternatywy - Brick Trick Travel od Trefl! Zawsze w zasięgu ręki możecie mieć własną Piramidę, paryski Łuk Triumfalny czy fantastyczny londyński Big Ben! Życzymy Wam jednocześnie dużo konstruktorskiej frajdy i mnóstwa ekscytujących podróżniczych doświadczeń!

Klocki Brick Trick Travel - wspaniałe atrakcje podróżnicze w Twoim domu!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).