Instrumenty Hape - najciekawsze zabawki rytmiczne dla całej rodziny

Witajcie! Zapraszamy Was do wspólnego odkrywania świata muzyki w towarzystwie kreatywnych zabawek edukacyjnych marki HAPE. Rytmiczne instrumenty muzyczne, które Wam zaprezentujemy w całości pochodzą z serii produktowej popularnej marki HAPE - największego na świecie producenta zabawek wykonanych z naturalnego drewna. Zapewniamy Was, że oferowane instrumenty muzyczne HAPE to produkty, które cechują się nowoczesnym stylem oraz najwyższą jakością wykonania. Ponadto, zabawki edukacyjne HAPE tworzone są z dbałością o zrównoważony rozwój i wykonane są zgodnie z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa. Zachęcamy Was, abyście wraz ze swoimi najmłodszymi pociechami stworzyli własny zestaw muzyczny HAPE. Wśród rekomendowanych produktów znajdziecie zabawki dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych - każdy znajdzie interesujący instrument dla swoich pociech uwzględniając etap rozwojowy maluszka i indywidualne zainteresowania muzyczne dziecka. 

zabawki muzyczne Hape

Rytmiczne instrumenty muzyczne HAPE (6m+)

Najmłodszym dzieciom w wieku powyżej 6. miesiąca życia polecamy kolorowy dziecięcy bębenek - to zabawka z drewna, dzięki której maluszek będzie mógł muzykować już od pierwszych miesięcy życia. Dzięki Bębenkowi HAPE maluch doświadczy świata dźwięków i poczuje muzyczne rytmy. Turlający się bębenek zachęca dziecko do radosnego podążania jego śladem, a raczkowanie za instrumentem muzycznym wspiera rozwój motoryczny dziecka. Zabawka wpływa pozytywnie na rozwój dziecięcych zmysłów jak wzrok i słuch. To jednak nie wszystko! Dziecięcy Bębenek wygrywa radosne melodie i wyposażono go w migoczące światełka - dziecko może samodzielnie tworzyć melodie dotykając poszczególnych kolorowych pól. Wesoła zabawa gwarantowana! Bam, bam, bam!

Alternatywnie dla maluszków w tej kategorii wiekowej polecamy Muzykalnego Pingwinka HAPE. Pamiętacie z najmłodszych lat zabawkę typu wańka wstańka? Kiedy maluch rozpocznie zabawę sympatycznym Pingwinkiem, przypomnicie sobie własny, radosny okres wczesnego dzieciństwa. Kiedy dziecko poruszy zabawką, Pingwinek zostanie wprawiony w ruch, zacznie kręcić się wokół własnej osi lub wdzięcznie kolebać się na boki, lecz nigdy się nie przewróci. Ponadto, zabawka dzięki wbudowanemu dzwoneczkowi emituje kojące dźwięki i zabawnie potrząsa ramionami podczas kiwania się. Muzykalny Pingwinek HAPE to sprawdzony kandydat na towarzysza zabawy dla Waszych maluszków - wspiera rozwój motoryki i koordynację ruchową jednocześnie dostarczając dzieciom dużo rozrywki.

Muzykalny Pingwinek Hape

Zabawki muzyczne HAPE (12m+)

Dla dzieci, które ukończyły pierwszy rok życia polecamy Rytmiczny tamburyn HAPE - to muzyczna zabawka, która nauczy maluszki wybijać rytmicznie dźwięki i doda energii do muzycznych występów przed rodzinną publicznością. Zabawkę wykonano z wysokiej jakości materiałów oraz wyposażono w drewnianą powierzchnię do grania, co pozwala utrzymywać głośność wybijanych dźwięków w optymalnym zakresie dla ludzkiego ucha. Rytmiczny tamburyn zdecydowanie może stać się pierwszym i ulubionym instrumentem muzycznym Waszego maluszka. Tamburyn marki HAPE wspomaga rozwój zdolności słuchowych, a także wspiera motorykę małą dziecka poprzez doskonalenie umiejętności chwytania przedmiotów.

Polecamy Wam również Zestaw początkującego perkusisty -  to zestaw drewnianych zabawek muzycznych dedykowanych malutkim multiinstrumentalistom począwszy od 1. roku życia. W skład zestawu muzycznego wchodzi oprócz tamburynu, maraka oraz kołatka. Kilka instrumentów pozwoli małemu dziecku doskonalić poczucie rytmu oraz rozwijać percepcję dźwięku. Ponadto, maluszki mogą włączyć do zabawy elementy ruchu i tańca, które będą świetnym uzupełnieniem wygrywanych melodii. Dzięki temu dzieci zyskują szansę rozwijania zdolności motorycznych przy jednoczesnym podejmowaniu prób wyrażania siebie, co wspiera rozwój ekspresji emocjonalnej. Zestaw instrumentów HAPE z pewnością zapewni godziny wspaniałej rozrywki i edukacji muzycznej! Warto podkreślić, że zabawki te zaprojektowano w taki sposób, aby ograniczyć nadmierną emisję dźwięku, co czyni je bezpiecznymi i bardziej przyjaznymi dla wrażliwych uszu dzieci. Zestaw początkującego perkusisty idealnie nadaje się do nauki rytmu, a także do rozwijania koordynacji ręka-oko oraz słuchu.

Pragniemy zwrócić  również Waszą uwagę na Zestaw Muzyczny Ławeczka - to produkt, który pozwala dziecku poznawać nuty i odkrywać zróżnicowane dźwięki, a dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem służącym wprowadzeniu dziecka w świat muzyki. Produkt posiada zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu nie musicie martwić się o zdrowie i bezpieczeństwo maluszka. Jak sama nazwa wskazuje Zestaw Muzyczna Ławeczka, to wielofunkcyjny instrument, który umożliwia zabawę na wiele różnych sposobów - uderz młotkiem w kolorowe kulki, a z instrumentu wydobędą się dźwięki lub wysuń kolorowy ksylofon, a tam na malucha czeka już cała gama ciekawych dźwięków. Zabawka pomaga rozwijać umiejętności motoryczne i wspomaga koordynację ręka-oko, a także wspiera naukę logicznego myślenia i rozumienia związków przyczynowo-skutkowych.

Zestaw Muzyczny Ławeczka Hape

Kolekcję instrumentów muzycznych HAPE możecie także wzbogacić o Świecący, rytmiczny bębenek -  to zabawka, dzięki której maluch bez przeszkód wkroczy w świat dźwięków. Co prawda rytmiczna gra na bębenku nie należy do najłatwiejszych, zwłaszcza w pierwszym okresie życia instrumentalisty, ale przecież wszystkiego można się nauczyć dzięki praktycznym ćwiczeniom. Rytmiczny, kolorowy bębenek z pewnością pomoże rozwijać muzyczne talenty Waszych pociech - posiada dwa różne tryby gry i migające światełka, które udzielają wskazówek, kiedy należy uderzyć w bębenek, aby odpowiednio wybrzmiała melodia. W muzycznym zestawie znajdziecie również pałeczki do perkusji, które doskonale wspierają rozwój mięśniowy kończyn górnych oraz koordynację podczas grania sześciu podstawowych uderzeń w trybie treningu rytmicznego. Kiedy dziecko opanuje podstawowe elementy gry, spróbujcie przełączyć zabawkę w tryb eksploracji melodii i grać równolegle z podkładem muzycznym - do wyboru jest pięć różnych utworów. Bębenek HAPE wspiera rozwój logicznego myślenia oraz motoryki, a także uczy dzieci cierpliwości i koncentracji.

A dla uzupełnienia kolekcji zabawek muzycznych HAPE polecamy Potężny Echo Mikrofon oraz Muzyczny mikser małego DJ`a. Przygotujcie się na rozwój umiejętności wokalnych dzieci i na szaloną imprezę z udziałem didżeja! Któż w dzieciństwie nie marzył o tym, aby zostać znanym śpiewakiem lub wokalistą popularnego zespołu muzycznego? No przecież! A wyobrażacie sobie wschodząca gwiazdę na scenie bez dostępu do mikrofonu? No właśnie. Aby nie zawieść oczekiwań zgromadzonej publiczności, polecamy Wam mikrofon marki HAPE. Dzięki tej zabawce maluch poczuje się gwiazdą estrady. Od teraz nie musicie posiłkować się śpiewaniem do butelki po szamponie czy dezodorantu, bo w zasięgu ręki  jest profesjonalne wyposażenie wokalisty organizującego występ przed publicznością. Mikrofon HAPE sprawia, że zaśpiewany dźwięk odbija się i rezonuje wewnątrz jego uchwytu, a następnie wybrzmiewa z jeszcze większą siłą delikatnie zmieniając barwę głosu. W rezultacie zabawka daje efekt zbliżony do prawdziwego, profesjonalnego mikrofonu.

Gotowi na koncert marzeń? Zgromadźcie publiczność i niech głos się niesie! A do tego przyda się Wam didżejski mikser, który jest prawdziwą wisienkę na torcie wśród muzycznych zabawek z serii produktowej HAPE. Dzięki niej każdy maluch porwie członków rodziny do tanecznej zabawy! Mikser wyposażono w 18 klawiszy jak w fortepianie, czarną płytę i kolorowe przyciski umożliwiające eksperymentowanie z dźwiękami. Ponadto, za pomocą żółtego pokrętła można zmieniać dźwięki przypisane 4 różnym instrumentom. Czerwony guzik znajdujący się na środku płyty pozwala natomiast odtwarzać wgrane melodie, a otaczające światła rozbłysną w rytm muzyki. Możecie zmieniać tonację i tempo melodii przesuwając niebieski suwak w górę bądź w dół. Kolorowe przyciski pozwolą wcielić się maluchowi w rolę DJ’a, gdyż po ich uruchomieniu usłyszycie ciekawe efekty dźwiękowe. To miniaturowe studio muzyczne rozwija kreatywność dziecka, jednocześnie wspomaga koordynację ręka-oko i wzmacnia poczucie rytmu. Gotowi na imprezę z didżejem? Zaczynajcie!

Muzyczny Twórca HAPE (18m+)

Maluchom, które ukończyły 18. miesiąc życia polecamy wielofunkcyjną zabawkę Muzyczny Twórca 6w1 - to zabawka, która jest fenomenalnym przykładem odpowiedzi na muzyczne potrzeby dziecka na tym etapie rozwoju. Zabawkę zaprojektowano tak, aby idealnie pasowała do małych rączek dzieci, które chcą rozwijać swoje umiejętności muzyczne. Zabawka jest kreatywnym połączeniem aż 6 różnych instrumentów - ksylofonu, gitary, tamburynu, bębenka, grzechotki oraz cymbałek. Dzięki pomysłowemu projektowi zabawka HAPE stymuluje rozwój słuchu, a także uczy dzieci cierpliwości i koncentracji. Dzięki Muzycznemu Twórcy 6w1 macie pewność, że dziecko pozna mnóstwo nowych dźwięków i poprzez zabawę będzie rozwijało się muzycznie. Pamiętajcie, że odpowiednie instrumenty dla dzieci znacznie ułatwiają rozwijanie muzycznych pasji. Zatem... zacznijcie wspólnie tworzyć muzykę!

Muzyczne zabawki HAPE dla trzylatków (3 lata+)

Polecamy Wam Ukulele marki HAPE - to muzyczne wyzwanie dla dzieci w wieku od 3. roku życia. Zabawa Ukulele daje mnóstwo radości, ale gra na tym instrumencie z pewnością nie należy do najprostszych zadań. Nie martwcie się jednak, bo przecież wszystkiego można się nauczyć, a migające światełka, w które wyposażona jest zabawka,  pomogą młodym instrumentalistom nauczyć się wygrywać aż 6 różnych melodii. W zestawie z instrumentem znajdziecie specjalne naklejki, którymi możecie oznaczyć struny, dzięki czemu nauka poszczególnych dźwięków będzie zdecydowanie łatwiejsza. Kiedy dziecko nabierze już odpowiedniej wprawy, może przełączyć instrument w tryb melodii i zagrać na ukulele z  akompaniamentem, tym razem już bez świetlistych podpowiedzi.

Alternatywą dla ukulele może być Zabawny fortepian HAPE - to zabawka muzyczna wyprodukowana z naturalnego drewna i przypominająca swoim kształtem klasyczny fortepian. Dzięki tej uroczej zabawce skutecznie zachęcicie małego muzyka do nauki gry na instrumencie już od najmłodszych lat. Zabawkę wyposażono w 18 klawiszy, które umożliwiają wydobycie z instrumentu znacznego zakresu brzmień, dzięki czemu początkujący wirtuoz z pewnością doświadczy wiele frajdy. W zestawie znajdziecie ponadto dołączoną książeczkę, która pomoże rozwijać muzykalność dziecka. Zabawny fortepian to z pewnością kreatywny produkt, który będzie skutecznie wspierać rozwój umiejętności słuchowych Waszych pociech. 

Fortepian Hape

A na zakończenie polecamy Wam Harmonijkę Hape - to drewniana zabawka dedykowana również maluchom w wieku co najmniej 3 lat. To przykład edukacyjnej zabawki, którą można wdrożyć na kolejnym etapie edukacji muzycznej dziecka, gdy Wasze pociechy opanują już sztukę posługiwania się prostymi instrumentami, o których mowa powyżej. Harmonijka HAPE wydaje bogatą gamę dźwięków, które z pewnością zachwycą małych entuzjastów muzyki. Dla ułatwienia muzycznej edukacji harmonijka została wyposażona w ponumerowane nuty, dzięki czemu nauka gry nie będzie wpływała demotywująco na ambitnych muzyków. Instrument został zaprojektowany tak, aby w komfortowy sposób utrzymały go stabilnie małe rączki dzieci. Harmonijka zachęca maluchy do rozwoju muzycznego i zgłębiania świata dźwięków. Zabawkę pokryto warstwą nietoksycznego wosku, dzięki czemu instrument można bezpiecznie i bez obaw zbliżyć do ust. Nabierzcie zatem dużo powietrza w płuca i pokażcie na co Was stać. Życzymy Wam przyjemnego koncertowania!

Instrumenty Hape - najciekawsze zabawki rytmiczne dla całej rodziny

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).