Idealny prezent dla fanów Harrego Pottera!

Kiedy słyszycie dwa słowa: magia i czarodziej, to z którym bohaterem literackim kojarzycie te pojęcia? Nam zdecydowanie przychodzi na myśl Harry Potter, którego losy opisała pisarka J.K. Rowling. Zwróćcie uwagę, że od premiery pierwszej książki o przygodach słynnego czarodzieja minęło blisko ćwierć wieku, a w powietrzu nadal unosi się magiczna aura. Wielkość tej magii widać w popularności książek, filmów i szerokiej gamy produktów, które związane są z historią Harry`ego i jego kompanów.

Dzieci Harry Potter

Hokus Pokus

Harry Potter trwale przeniknął do świadomości i sfery marzeń dzieci oraz nastolatków na całym świecie, również w Polsce. Znalazło to również odzwierciedlenie w ofercie produktowej Trefla - w naszym sklepie znajdziecie ciekawe pozycje oparte na tej popularnej licencji.

Księga czarów

Puzzle z Harrym

Z serii produktów o Harrym Potterze polecamy puzzle dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W kategorii układanek dla dzieci polecamy W świecie magii i czarów (200) i Tajemniczy Harry Potter (300) - zestawy prezentujące bohaterów filmów o Harrym Potterze. Dla starszych fanów przygotowaliśmy układankę Pamiątki z Hogwartu (500), która jest urokliwym kolażem zdjęć uczniów Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Polecamy Wam również Świat czarodziejów - zestaw liczący 1000 puzzli i prezentujący główne postaci filmów o Harrym Potterze. Jeśli lubicie prawdziwe wyzwania w ofercie znajdziecie również obrazki składające się z aż 1500 elementów – sięgnijcie po Harry Potter: Na przestrzeni filmów. Kiedy ułożycie układankę, Waszym oczom ukaże się szereg klatek filmowych z ekranizacji powieści o czarodziejach z Hogwartu.

układanie puzzli

Graj z Harrym!

Polecamy Wam nie tylko puzzle, ale również gry. Zbierzcie rodzinne grono albo zaproście do zabawy przyjaciół i zagrajcie w nową odsłonę gry rodzinnej Boom Boom - i tym razem bohaterami towarzyszącymi zabawie są uczniowie Hogwartu. W dynamicznej rozgrywce głównym zadaniem graczy jest kompletowanie kart z ulubionymi czarodziejami i ich atrybutami. Zgodnie z regułami, wszyscy gracze jednocześnie wymieniają karty trzymane w rękach z kartami znajdującymi się aktualnie na planszy. Dozwolone jest również polowanie na karty pozostałych graczy, dlatego musicie być czujni! W momencie, gdy któryś z rywali uzbiera komplet czterech kart, uderza w dzwonek informując przeciwników o wykonanym zadaniu. Musicie wykazać się szybkością - zwycięzcą zostaje osoba, która pierwsza zbierze odpowiednią liczbę stosów kart z bohaterami serii Harry Potter.

boom boom harry potter

Magia dostępna w 5 sekund!  

Jeśli lubicie gry towarzyskie to wybierzcie nową, osadzoną w świecie Harry’ego Pottera, wersję bestsellerowej gry 5 sekund! Wiecie wszystko o przygodach Harry’ego, Rona i Hermiony? Znacie każdy zakamarek Hogwartu, każde zaklęcie i składniki eliksiru? Z pewnością umiecie wymienić trzech profesorów magii czy zwierzęta znajdujące się w herbach Domów, ale czy dacie radę zrobić to pod presją, gdy ucieka czas? Macie tylko 5 sekund, dlatego wytężcie pamięć i nie zwlekajcie z odpowiedzią!

Harry potter atrybuty

Zbuduj czarodziejski świat!

Mamy też coś dla fanów kreatywnej zabawy. Zapytacie, jaki związek ma z tym Harry Potter? Zabawki konstrukcyjne to też magia - sięgnijcie po produkty z serii Brick Trick!

Brick trick Harry Potter

W nowej odsłonie znajdziecie także modele budowli inspirowane książkami i filmami o Harrym Potterze. Dzięki ilustrowanej instrukcji stopniowo odkryjecie magiczne zakamarki Zamku Hogwart. Zbudujcie Wielką Salę, Wieżę Zegarową i Długą Galerię. Do budowy wykorzystajcie naturalne, wypalane w 1000 stopni cegły i prawdziwe drewno, a wyjątkowego klimatu nadacie wykorzystując mech i kamienie. Ważna informacja – wszystkie obiekty możecie połączyć w spójną całość - Zamek Hogwart! Bądźcie gotowi na długie godziny murowania, cięcia, klejenia i dekorowania. Życzymy magicznej zabawy - czarodziejski świat jest na wyciągnięcie ręki!

 

Idealny prezent dla fanów Harrego Pottera!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).