Harry Potter — najlepsze pomysły na prezent dla każdego fana Harrego Pottera!

Harry Potter - magiczny świat czarodziejów

Kiedy słyszycie dwa słowa: magia i czarodziej, to z którym bohaterem literackim kojarzycie te pojęcia? Nam zdecydowanie przychodzi na myśl Harry Potter, którego losy opisała pisarka J.K. Rowling. Zwróćcie uwagę, że od premiery pierwszej książki o przygodach najsłynniejszego czarodzieja minęło blisko ćwierć wieku, a w powietrzu nadal unosi się magiczna aura. Wielkość tej magii widać w popularności książek, filmów i szerokiej gamy produktów, które związane są z historią Harry`ego i jego kompanów.

Hokus Pokus

Harry Potter na stałe przeniknął do świadomości i sfery marzeń dzieci oraz nastolatków na całym świecie, również w Polsce. Znalazło to odzwierciedlenie w ofercie produktowej Trefla! W naszym sklepie znajdziecie ciekawe pozycje prezentów dla fana lub fanki Harry'ego Pottera. Warto rozejrzeć się po ofercie produktów opartych na tej popularnej licencji i wyczarować idealny pomysł na prezent na urodziny i nie tylko.

Księga czarów

Pomysł na prezent — puzzle motywem Harrego Pottera

Z serii produktów o Harrym Potterze polecamy puzzle dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W kategorii układanek dla dzieci polecamy W świecie magii i czarów (200) i Tajemniczy Harry Potter (300) - zestawy prezentujące bohaterów filmów o Harrym Potterze. Dla starszego fana Harrego Pottera przygotowaliśmy układankę Pamiątki z Hogwartu (500), która jest urokliwym kolażem zdjęć uczniów Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Polecamy Wam również Świat czarodziejów - zestaw liczący 1000 puzzli i prezentujący główne postaci filmów o Harrym Potterze lub puzzle panoramiczne Cztery domy Hogwartu o tej samej liczbie elementów. Jeśli lubicie prawdziwe wyzwania, w ofercie znajdziecie również obrazki składające się z aż 1500 elementów – sięgnijcie po Harry Potter: Na przestrzeni filmów. Kiedy ułożycie układankę, Waszym oczom ukaże się szereg klatek filmowych z ekranizacji powieści o czarodziejach z Hogwartu.

układanie puzzli

Szukasz prezentu dla fana lub fanki? Podaruj gry z Harrym Potterem!

Polecamy Wam nie tylko puzzle, ale również gry. Zbierzcie rodzinne grono albo zaproście do zabawy przyjaciół i zagrajcie w nową odsłonę gry rodzinnej Boom Boom - i tym razem bohaterami towarzyszącymi zabawie są uczniowie Hogwartu. W dynamicznej rozgrywce głównym zadaniem graczy jest kompletowanie kart z ulubionymi czarodziejami i ich atrybutami. Zgodnie z regułami, wszyscy gracze jednocześnie wymieniają karty trzymane w rękach z kartami znajdującymi się aktualnie na planszy. Dozwolone jest również polowanie na karty pozostałych graczy, dlatego musicie być czujni! W momencie, gdy któryś z rywali uzbiera komplet czterech kart, uderza w dzwonek, informując przeciwników o wykonanym zadaniu. Musicie wykazać się szybkością — zwycięzcą zostaje osoba, która pierwsza zbierze odpowiednią liczbę stosów kart z bohaterami serii Harry Potter.

Magia dostępna w 5 sekund!  

Jeśli lubicie gry towarzyskie to wybierzcie nową, osadzoną w świecie Harry’ego Pottera, wersję bestsellerowej gry 5 sekund! Wiecie wszystko o przygodach Harry’ego, Rona i Hermiony? Znacie każdy zakamarek Hogwartu, każde zaklęcie i składniki eliksiru? Z pewnością umiecie wymienić trzech profesorów magii czy zwierzęta znajdujące się w herbach Domów, ale czy dacie radę zrobić to pod presją, gdy ucieka czas? Macie tylko 5 sekund, dlatego wytężcie pamięć i nie zwlekajcie z odpowiedzią!

Harry potter atrybuty

Klocki ceramiczne Brick Trick - zbuduj czarodziejski świat!

Mamy też coś dla fanów kreatywnej zabawy. Zapytacie, jaki związek ma z tym Harry Potter? Zabawki konstrukcyjne to też magia — sięgnijcie po produkty z serii Brick Trick!

Brick trick Harry Potter

W nowej odsłonie znajdziecie także modele budowli inspirowane książkami i filmami o Harrym Potterze. Dzięki ilustrowanej instrukcji stopniowo odkryjecie magiczne zakamarki Zamku Hogwart. Zbudujcie Wielką SalęWieżę Zegarową i Długą Galerię. Do budowy wykorzystajcie naturalne, wypalane w 1000 stopni cegły i prawdziwe drewno, a wyjątkowego klimatu nadacie, wykorzystując mech i kamienie. Ważna informacja — wszystkie obiekty możecie połączyć w spójną całość — Zamek Hogwart! Jeśli chcecie więcej, może skusicie się też na Chatkę Hagrida, Magiczne Dowcipy Weasleyów czy Quality Quidditch Supplies. Bądźcie gotowi na długie godziny murowania, cięcia, klejenia i dekorowania. Życzymy magicznej zabawy — czarodziejski świat jest na wyciągnięcie ręki!

 

Harry Potter — najlepsze pomysły na prezent dla każdego fana Harrego Pottera!