Gry planszowe na Dzień Dziecka - prezenty z bohaterami Rodziny Treflików 

Najlepsze gry planszowe od Trefla

Kalendarz nie kłamie, dużymi krokami zbliża się wielkie święto naszych milusińskich - Dzień Dziecka! Szukacie z tej okazji pomysłów na upominki dla swoich pociech? Nie zostawimy Was z tym trudnym zadaniem samych. Zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie i cenne wskazówki - chętnie coś doradzimy! Na pewno wspaniałym prezentem dla małych graczy będą planszówki z ulubionymi bohaterami z animowanego serialu. Naszym zdaniem warto sięgnąć po szereg ciekawych gier, które prezentujemy poniżej. Radosnej zabawy i spełnienia dziecięcych marzeń!

Grzybobranie - lifestyle

Gra Skoczki - poskaczmy wesoło 1 czerwca

Skoczki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lubicie radośnie podskakiwać? Świetnie! Pamiętajcie, że ruch to zdrowie i wyzwalacz uśmiechu! Dziś poskaczemy symbolicznie wykorzystując w tym celu wersję popularnej gry planszowej pod nazwą Skoczki. Jest to zręcznościowa gra familijna, którą możecie spotkać w różnych wersjach produktowych, ale my szczególnie polecamy Wam wersję z Treflikiem i Treflinką - bohaterami animowanego serialu dla najmłodszych. Zajrzyjcie szybko do pudełka, bo tam czekają już na Was zniecierpliwione skoczki oraz specjalna plansza z otworami punktowymi, do których musicie trafiać kolorowymi pionkami. Do ozdobienia planszy użyjcie koniecznie wielobarwnych drzewek i zwróćcie szczególną uwagę na to, co czai się w ich cieniu... Czyżby jakieś potwory albo zombie? A gdzieżby tam znowu! Nie bądźcie tacy strachliwi, to czai się rywalizacja! Do szybowania skoczkami użyjcie specjalnych wyrzutni i lećcie swoimi skoczkami w pola o największej premii punktowej. Nie fruwajcie jednak zbyt wysoko ponad drzewami - wystarczy, że poszybujecie skoczkiem tuż nad głową Małego Wujcia. W grze zwycięża ten uczestnik, który uzbiera najwięcej punktów, dlatego starajcie się trafiać w sam środek tarczy! Zaproście do szalonej zabawy członków rodziny lub rówieśników i spróbujcie rozegrać kilka różnych wariantów tej wesołej gry. Wyłońcie spośród Was najlepszego strzelca. Skupcie się i hop do celu. Przeskoczcie w punktacji swoich rywali!

skoczki - lifestyle

 

Przeprowadzka - ucz się wygrywać z Rodziną Treflików

Przeprowadzka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomagaliście kiedyś przy przeprowadzce? Jeśli tak, to macie już doświadczenie i delikatną przewagę nad współpracownikami. A jeśli jeszcze nigdy nie braliście udziału w takim logistycznym przedsięwzięciu, to teraz nadarza się wybitna okazja, aby zrobić pierwsze kroki na tym polu. Pomoże Wam w tym gra zręcznościowa pod tytułem Przeprowadzka. Przekonajcie się naocznie, że to super prezent na Dzień Dziecka! Zwróćcie uwagę, że gra ma charakter kooperacyjny i uczy zespołowej współpracy. Z pewnością warto sięgać po gry, które wspierają logiczne myślenie i jednocześnie integrują uczestników zabawy przy jednym stole. Scenariusz Przeprowadzki oparty jest na bardzo prostych zasadach, ale posiada alternatywnie aż trzy różne poziomy trudności – sami więc zdecydujecie czy droga do zwycięstwa będzie usłana płatkami róż czy raczej cierniami. Na początku skompletujcie pojazd służący do przeprowadzki. Jeśli macie w drużynie doświadczonego mechanika, to zadanie nie będzie stanowiło trudności. Następnie przygotujcie mebelki i spróbujcie rozmieścić całe wyposażenie na samochodzie. Kostka do gry pomoże w ustaleniu kolorów mebli, które musicie dokładać w odpowiedniej kolejności. Rzućcie kośćmi! Acha, bądźcie ostrożni, aby przypadkiem nie strącić z wozu Małego Wujcia, który wspiera Was w pakowaniu rzeczy. Jesteście logistycznie przygotowani, aby powalczyć o pierwsze drużynowe zwycięstwo? Wystarczy, że w ramach jednego transportu zapakujecie stosik mebli na pojazd i Wasz zespołowy sukces się urzeczywistni. Zatem do dzieła - wspólnie dorzucajcie meble na auto! Wasza pomoc przy przeprowadzce jest nieodzowna!

przeprowadzka - lifestyle

 

Błyskawicznie pacnij swoją kartę!

Zig Zap

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szukacie dla swoich pociech prawdziwego wyzwania? Sięgnijcie po Zig Zap to dynamiczna gra familijna, w której wykorzystujecie specjalne łapki-packi w celu wyłapywania odpowiednich kart. Przenieście się myślami na farmę ze zwierzętami – głównym zadaniem jest udzielenie wsparcia Treflikowi, który usilnie stara się wyłapać wszystkie zwierzątka. Chwyćcie kolorowe packi w dłonie, bo czas rozpocząć rozgrywkę! Wylosujcie specjalną opaskę, którą gracz umieszcza na głowie niczym królewski diadem, a do niej dołączcie wylosowaną parę zwierzęcych uszu. Odkrywajcie ze stosiku kolejne obrazki z postaciami zwierząt, a jeśli na blankiecie pojawi się postać, której uszy umieszczone są na Waszej opasce, niezwłocznie użyjcie łapki i przygarnijcie kartę do siebie. Jeśli zrobicie to sprawnie, możecie w nagrodę przesunąć swój pionek o jedno miejsce do przodu. Jest jednak jedno utrudnienie - jeśli się pomylicie i pacniecie nieodpowiednią kartę, karnie cofacie się o jedno pole! W tej grze nie ma czasu na długie godziny rozmyślań, liczy się działanie i krótki czas reakcji! Zwycięża gracz, który pierwszy dotrze do mety - to ostatnie pole, na którym widnieje postać Treflika. Łatwa gra? Okażecie się dobrzy w te klocki? Może tak się pozornie wydawać, ale znaczna dynamika zdarzeń i towarzyszące rozgrywce salwy śmiechu będą komplikowały wyścig po wygraną. Pacnijcie z rodzinką w Zig Zap i rozwijajcie refleks w każdej rundzie rozgrywki! Błyskawicznie łap fiszki ze zwierzakami i zwyciężaj!

Zig Zap - lifestyle

 

Polubicie Grzybobranie - ulubiona planszówka małych graczy

Grzybobranie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mamy jeszcze jedną propozycję planszowego upominku dla najmłodszych graczy. Mamy nadzieję, że w święto milusińskich słoneczna pogoda dopisze i przyjmiecie nasze zaproszenie na Grzybobranie. Uruchomcie teraz Waszą wyobraźnię - właśnie bierzecie udział w leśnej przygodzie z Treflikami! Scenariusz planszówki zakłada, że w poszukiwaniu smacznych grzybków będziecie pokonywać kręte trasy, a czasami nawet wyczerpujące górskie szlaki. Poradzicie sobie? Wierzymy, że tak! Weźcie ze sobą koszyczek na leśne skarby. Wygra ten gracz, który zbierze ich najwięcej i wypełni koszyk po same brzegi. Zachowajcie jednak czujność, bowiem w trakcie wędrówki przez las i przeszukiwania runa leśnego napotkacie niespodzianki i rozmaite trudności. Koniecznie unikajcie zbierania muchomorów – to się nie opłaci! Warto podkreślić, że w tej odsłonie Grzybobrania grę wyposażono w przestrzenną planszę z wieloma polami zadań specjalnych. Dodatkowo, ucieszy Was widok estetycznej, barwnej grafiki prezentującej bohaterów ulubionego serialu animowanego. Nie zwlekajcie dłużej, bowiem leśne skarby ukrywają się przed Waszym wzrokiem - sprawdźcie, w jaki sposób Trefliki mogą pomóc Wam w leśnej wędrówce i grzybobraniu!

 

Gry planszowe na Dzień Dziecka - prezenty z bohaterami Rodziny Treflików 

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).