Gra 5 sekund - hit gier towarzyskich. Na jakie okazje i na czym polega?

Szukasz pomysłu na prezent? A może chcesz uzupełnić domową biblioteczkę z grami? Szukasz czegoś, co rozśmieszy i rozbawi całą rodzinkę do łez, albo chcesz zorganizować imprezę i szukasz gry, która stanie się na niej jedną z atrakcji? Lepiej nie mogłeś trafić. Gra od Trefl - 5 sekund skradnie Twoje serce!

 

Masz 5 sekund, aby...

No właśnie, na co? Aby odpowiedzieć na pytanie. Które wydaje się banalnie proste, jednak pod presją "zjeżdżających" kulek w czasomierzu nic nie jest takie łatwe. Gra 5 sekund to rozgrywka planszowa, która polega na tym, aby jak najszybciej dotrzeć własnym pionkiem na metę. Ale aby tego dokonać, trzeba odpowiadać na pytania, które "popychają" nasz pionek do przodu. Jeżeli presja czasu Cię nie stresuje, to gra towarzyska 5 sekund będzie strzałem w dziesiątkę! A tak naprawdę ta presja czasu jest najciekawszym elementem naszej gry, gdyż język lubi płatać figle. Kupa zabawy, śmiechu i umacnianie rodzinnych więzi gwarantowane. Masz więc 5 sekund na to, aby wymienić trzy powody, dla których kochasz planszówki. Czas start! Zdążyłeś?

Rodzina grająca w grę 5 sekund

Dla kogo?

Okazji do dawania prezentów w ciągu roku nie brakuje, a także można je dawać zupełnie bez okazji. Trefl - 5 sekund to nie tylko wersja klasyczna gry, przygotowaliśmy ich tyle, że każdy znajdzie idealną dla siebie.

prezenty

Urodziny najmłodszych, dzień dziecka czy mikołajki? Nie ma lepszego prezentu dla dzieci niż, gry, puzzle czy zabawki. Dlatego specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalną wersję tej rozgrywki - Trefl 5 sekund Junior. To gra z przejrzystymi zasadami dostosowana do dzieci. Pytania są również przyjazne dla milusińskich, mają dwa poziomy trudności, dzięki czemu gra aż tak szybko się nie znudzi.

Dorośli natomiast też mają dedykowane wersje gier dla siebie. Pomysł na prezent z okazji 18 urodzin? Proszę bardzo - 5 sekund gra Bez Cenzury. W niej dwuznaczne pytania mają dwuznaczne odpowiedzi i świetnie się sprawdzą na osiemnastkowej imprezie.

5 sekund bez cenzury

A może coś dla podróżnika? Gra towarzyska 5 sekund w wersji podróże będzie idealna na każdą okazję dla niejednego obieżyświata. Z łatwością, każdy szanujący się turysta wymieni 3 europejskie stolice i do tego w 5 sekund!

5 sekund Podróże

 

Fanom sportu także przygotowaliśmy wersję, która ich urzeknie. 5 sekund gra w wersji Sport. Czy w 5 sekund wymienisz 3 drużyny piłkarskie, które chociaż raz zdobyły Mistrzostwo Świata w piłce nożnej? Dasz radę! Przecież to wiesz!

5 sekund sport

 

Gra 5 sekund - Hit

Wydająca dźwięki klepsydra, spadające kulki, kilkaset pytań na dwustronnych kartach, ciekawa plansza, moc wrażeń i zabawa w trakcie gry - to składa się na sukces tej pozycji. Wiemy, że uwielbiacie 5 sekund, gdyż jest uniwersalną i pełną emocji rozrywką. Kochają ją zarówno dzieci jak i dorośli. Gra 5 sekund to często imprezowy "must have". Dlatego przygotowaliśmy również edycje specjalne, angażując w ich powstawanie fanów. Dzięki temu 5 sekund gra klasyczna posiada pytania wymyślone przez graczy dla graczy! Masz 5 sekund, aby... Jesteś ciekaw, co wymyślili inni? A może pytanie, które Ty zadałeś, znajduje się w środku? Edycja specjalna została również stworzona dla gry w wersji junior. Tutaj pytania stworzyli najmłodsi gracze wraz z rodzicami.

5 sekund edycja specjalna

Tak więc widzicie, że jedna gra ma wiele wersji i nadaje się na wiele różnych okazji. To sprawia, że jest bardzo uniwersalna, a nowe edycje sprawiają, że 5 sekund nie może się znudzić. Czy macie pomysł na inne wersje tej kultowej już gry? Może chcielibyście wersję dla zakochanych, albo dla fanów motoryzacji? Sprawdzajcie regularnie w sklepie Trefl nasze 5-sekundowe nowości!

 

Gra 5 sekund - hit gier towarzyskich. Na jakie okazje i na czym polega?