Wydanie głównej nagrody w Wielkiej Loterii Trefl! Toyota Aygo trafia do Brzeska!

17 grudnia w Brzesku padła nagroda główna w ramach Wielkiej Loterii Trefl! Pan Rafał Pagacz wylosował szczęśliwą zdrapkę w sklepie Bajkoland. Gratulujemy!

Uroczyste wydanie kluczyków laureatowi odbyło się w Chwaszczynie w salonie Toyota Walder.

Od 15 września do 31 grudnia 2021 roku trwała II edycja ogólnopolskiej Wielkiej Loterii Trefl. W ramach loterii można było dokonać zakupu premiowego, nagradzanego zdrapką. W puli nagród znajdowało się ponad 17 000 produktów Trefl, 350 rowerów marki Kross oraz nagroda główna – samochód.

Wygrana w Wielkiej Loterii Trefl

Trefl SA to jeden z światowych liderów w produkcji puzzli i czołowy producent gier planszowych w Europie. Od ponad 35 lat konsekwentnie realizuje misję dostarczania wartościowej i rozwijającej rozrywki dla całych rodzin. W ofercie Trefla, poza puzzlami i grami planszowymi, znajdziemy też wysokiej jakości, bezpieczne zabawki i książki dla dzieci.

Wierzymy, że nasi Klienci sięgają po nasze produkty bo w coraz bardziej wirtualnym świecie wspierają one tradycyjną komunikację i edukację bazująca na realnym słowie i geście.

Wydanie głównej nagrody w Wielkiej Loterii Trefl! Toyota Aygo trafia do Brzeska!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite