Ekologiczne produkty Trefl w sklepach sieci Biedronka

Witajcie! Z przyjemnością informujemy Was o uruchomieniu kolejnej edycji projektu, który realizujemy wspólnie z naszym Partnerem – siecią sklepów Biedronka – w ramach programu #ZielonaStronaTrefla. Mamy ważny komunikat dla Was - każdy konsument, który zdecyduje się zakupić produkty w ramach organizowanej przez nas akcji, będzie aktywnie wspierał naszą tegoroczną misję - rewitalizację leśnego szlaku edukacyjno-rekreacyjnego na Kaszubach. Informację na temat tej inicjatywy znajdziecie również na każdym opakowaniu produktu biorącego udział w niniejszej akcji.

Eko produkty Trefl w Biedronce

To już 3. edycja naszej wspólnej akcji z Biedronką, w której udostępniamy Wam ekologiczne produkty marki Trefl, wpisujące się w ideę zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Oferowane produkty wykonane są z naturalnych materiałów oraz w 100% podlegają procesom recyclingu. Ponadto wykorzystano w nich woreczki zsypowe wykonane bez użycia plastiku - są to opakowania w pełni papierowe, dodatkowo zrezygnowano z zastosowania folii na zewnątrz opakowania.

Produkty promocyjne są dostępne w sprzedaży od 21 marca br. aż do wyczerpania zapasów. W ramach akcji będziecie mogli nabyć w sklepach naszego Partnera zarówno różne zestawy puzzli dla dzieci marki Trefl, jak i kultową grę planszową Chińczyk.

Bogaty wybór dla wszystkich maluchów

Z układanek dostępnych w ramach naszej akcji, znajdziecie znakomity produkt polecany przede wszystkim najmłodszym puzzlomaniakom w wieku powyżej 2. roku życia. Puzzle Baby Bing z ulubionymi postaciami znanymi z bajki animowanej o wesołym króliczku. W zestawie znajdziecie trzy niezależne układanki, które składają się ze zróżnicowanej ilości elementów wykonanych z grubej tektury, co ułatwi maluszkom chwytanie i manualne posługiwanie się fragmentami układanki.

Puzzle eko Bing

Innymi atrakcyjnymi produktami, które znajdziecie w sklepach sieci Biedronka, jest seria zestawów puzzli wraz z kolorowankami (2w1) z głównymi bohaterami seriali animowanych dla dzieci. Po pierwsze, znajdziecie tam uwielbianą przez maluchy Rodzinę Treflików – puzzle składają się z 30 elementów i są polecane dzieciom powyżej 3 roku życia, a dodatkową niespodzianką jest kolorowanka. Tym razem Wasze pociechy nie tylko mogą ułożyć piękny obrazek, ale mogą również spędzić czas realizując się artystycznie. Polecamy Wam z całego serca ten kreatywny produkt.

Puzzle eko Rodzina Treflików

Alternatywnie możecie wybrać bardzo podobne puzzle, ale przedstawiające inne postacie z popularnych seriali animowanych. Możecie dokonać wyboru pomiędzy czworonożnymi bohaterami z Zatoki Przygód albo zdecydować się na produkt z postaciami z serialu Świnka Peppa. Szybko zdecydujcie i zabierajcie się za ułożenie sympatycznych piesków z Chasem na czele albo wybierzcie radosną układankę z Peppą na placu zbaw. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyście podjęli wyzwanie i spróbowali ułożyć oba obrazki! W pudełkach tych produktów znajdziecie również dodatkową niespodziankę – pokolorujcie obrazek z Psim Patrolem albo z przyjaciółmi Świnki Peppy, który będziecie mogli zawiesić w widocznym miejscu swojego pokoju.

Puzzle eko Świnka Peppa

Na sam koniec przechodzimy do propozycji gry planszowej. W sklepach sieci Biedronka możecie nabyć popularną grę planszową Chińczyk, ale w wersji, która szczególnie do gustu przypadnie fanom Rydera i jego Psiego Patrolu. Życzymy Wam dużo frajdy z układania puzzli i cieszcie się radosnym czasem spędzonym na wspólnej rozgrywce.

Puzzle eko Psi Patrol

Przypomnijmy, produkty marki Trefl będą dostępne w sklepach Biedronka od 21 marca, a sprzedaż zaplanowano do wyczerpania zapasów. Wspierajcie środowisko i kupujcie ekologiczne produkty Trefl!

Czym jest #ZielonaStronaTrefla?

Zielona Strona Trefla – ekologiczny program realizowany przez firmę Trefl i jej pracowników. W ramach projektów ekologicznych pracownicy aktywnie wspierają ideę zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska oraz dostępnych zasobów naturalnych. Głównym celem podejmowanych inicjatyw jest budowanie świadomości ekologicznej wśród pracowników i członków ich rodzin. Jednak ze swoją misją Trefl pragnie wychodzić również na zewnątrz, poza grono pracownicze i rodzinne, realizując ważne przedsięwzięcia ekologiczne, w tym również we współpracy z partnerami zewnętrznymi. Najlepszym przykładem takiej kooperacji ekologicznej jest współpraca w ramach akcji specjalnych, jak ta opisana powyżej z naszym Partnerem - siecią sklepów Biedronka.

Jeśli chcecie wiedzieć więcej o realizowanych przedsięwzięciach i planowanych wydarzeniach związanych z programem #ZielonaStronaTrefla, zapraszamy Was do śledzenia strony www.trefl.com/zielona-strona-trefla. Znajdziecie tam aktualne informacje związane z podejmowanymi inicjatywami ekologicznymi. Do zobaczenia na wspólnym szlaku!

Ekologiczne produkty Trefl w sklepach sieci Biedronka

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite