Dzień Przyjaźni - najlepsze pomysły na spotkanie z przyjaciółmi

Spis treści:

  1. Układanki puzzlowe z serialu „Przyjaciele”
  2. Gra Serio?
  3. Seria gier Ego 

Międzynarodowy Dzień Przyjaźni

W samym środku wakacyjnego kalendarium będzie okazja do celebrowania pięknego święta - Międzynarodowego Dnia Przyjaźni, które obchodzimy 30 lipca. Jesteśmy pewni, że w swoim najbliższym otoczeniu macie wielu wartościowych ludzi, o których warto pamiętać w tym szczególnym dniu. Mamy nadzieję, że to będzie wspaniała okazja dla Was wszystkich do odwiedzania się, okazywania szacunku i przywiązania. W tym dniu w wielu krajach na całym świecie przyjaciele wspólnie spędzają ze sobą czas i obdarowują się wzajemnie drobnymi podarunkami. Ty również pamiętaj o swoim przyjacielu i obdaruj go prezentem od serca.

Zostań Ambasadorem Waszej Przyjaźni

Jesteśmy ciekawi czy wiecie, jaka postać filmowo-literacka jest oficjalnym Ambasadorem Przyjaźni? Macie swoje typy? Może Pat i Mat z animowanego serialu Sąsiedzi albo Bolek i Lolek? A może Smerfy? Nie będziemy trzymali Was w niepewności. W świecie filmu i literatury wielu bohaterów mogłoby ubiegać się o ten zaszczytny tytuł, ale niekwestionowanym wzorem w tym zakresie jest Kubuś Puchatek! I słusznie, Kubuś zawsze pamięta o swoich najdroższych przyjaciołach. Warto jednak zauważyć, że nie tylko przesympatyczny pluszowy miś może być symbolem szczerych, silnych więzi koleżeńskich. Wy również możecie być Ambasadorami Przyjaźni w swoim gronie. Warto okazywać sympatię i szacunek wobec innych osób, a dobro zawsze wróci ze zdwojoną siłą!

dzień przyjaźni - zdjęcie lifestyle 1

Świętujcie razem – wspólne spotkania i zabawa

Z okazji Międzynarodowego Dnia Przyjaźni przygotowaliśmy dla Was kilka inspirujących porad jak w ten szczególny dzień kultywować wzajemną życzliwość. Polecamy Wam zorganizowanie spotkania z udziałem przyjaciół oraz bliskich znajomych i spędzenie czasu na układaniu puzzli oraz rozgrywaniu turnieju w gry towarzyskie. Oto nasze propozycje, które uświetnią Wasze spotkania i wspólnie spędzone chwile w tym szczególnym dla wszystkich przyjaciół dniu. Bawcie się dobrze!

Układajcie puzzle z Przyjaciółmi!

Czy mamy tutaj fanów serialu „Przyjaciele”? Jeśli tak, tego dnia sięgnijcie po szczególną Kartkę z kalendarza, liczącą aż 1500 elementów. Układanka prezentuje najpiękniejsze momenty z różnych odcinków serialu wszech czasów, a sam obrazek ma wymiar 85x58 cm. Po ułożeniu całości, oprawcie go w estetyczną ramkę na pamiątkę wspólnie spędzonego wieczoru z wiernymi towarzyszami Waszego życia. Jeśli ten zestaw nie wyczerpie jeszcze Waszego zapału na układanie puzzli, to na dokładkę możecie zrealizować nieco mniejszy projekt składający się z 1000 elementów – w trakcie jego układania przypomnicie sobie najciekawsze, najbardziej ekscytujące chwile Waszej przyjaźni i wspólnie skompletujcie Najlepsze momenty.

dzień przyjaźni - zdjęcie lifestyle 2

Jak dobrze znasz swoich Przyjaciół?

Aby sprawdzić się w zakresie znajomości różnych aspektów Waszej przyjacielskiej relacji, zagrajcie wspólnie w czerwone Ego - to kultowa gra towarzyska polegająca na odpowiadaniu na masę niestandardowych pytań dotyczących przyjaciół,  znajomych czy rodziny. W dniu święta przyjaciół możecie obdarować bliskich nie tylko wspólnie spędzonymi chwilami, ale i… gradobiciem nietuzinkowych pytań! Wyzwaniem jest sprawdzenie jak dobrze znacie się wzajemnie. Nie bez przyczyny proponujemy Wam ten scenariusz na przyjacielski wieczór – w rozgrywce dysponujecie aż 440 różnorodnymi pytaniami, a po ujawnieniu ich treści, typujecie własny wybór spośród dostępnych wariantów odpowiedzi. Zadanie przyjaciela polega na trafnym obstawieniu Waszego wyboru. Zwycięży ta z osób, która poszczyci się lepszą znajomością towarzysza rozgrywki. Gra towarzyska Ego tworzy okazję do jeszcze lepszego, wzajemnego poznania. Przekonacie się na własnej skórze, że rozgrywka w Ego to bardzo ekscytujące przeżycie – pozwala bowiem odkrywać tajemnice, których dotąd nie znaliście lub na których nie koncentrowaliście dostatecznie uwagi. Zapewniamy, że w dniu przyjaźni emocji na pewno nie zabraknie! Polecamy Waszej uwadze również pozostałe ciekawe odsłony gry z serii Ego – warto sięgnąć również po Emocje, Pictures oraz Family. Życzymy trafnego obstawiania i niech zwycięży najlepszy obserwator w Waszym przyjacielskim gronie!

dzień przyjaźni - zdjęcie lifestyle 3

Znacie dobrze swoich przyjaciół? Serio?

W trakcie przyjacielskiego spotkania polecamy Wam również rozegranie towarzyskiej gry zatytułowanej Serio? To właśnie dzięki tej grze zyskacie szansę, aby lepiej się poznać, a także będziecie mieli okazję przekonać się, kto kogo zna lepiej. Teoretycznie wszystko wydaje się proste i jasne – należy skutecznie odgadywać kolejność, w jakiej jeden z graczy uporządkował 5 różnorodnych zagadnień zgodnie z własnymi subiektywnymi preferencjami.

dzień przyjaźni - zdjęcie lifestyle 4

Faktycznie łatwe, ale… nie dajcie się zwieść - gra Serio? może Was zaskoczyć! Kiedy będziecie oceniać kolejne wybory i preferencje Waszych przyjaciół, z pewnością będziecie kierować się posiadaną wiedzą, ale wobec jej braku lub jakichkolwiek wątpliwości będziecie skazani wyłącznie na własną intuicję. Przekonacie się jak często wybory innych graczy mogą okazać się dla Was nader nieoczywiste. No to przyjaciele, czas najwyższy przekonać się jak dobrze się znacie. I to bardzo na serio! :)

dzień przyjaźni - zdjęcie lifestyle 5

Bądźmy życzliwi!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Przyjaźni życzymy Wam, abyście zawsze otaczali się gronem osób, na które możecie liczyć i które Was nigdy nie zawiodą. Z wzajemnością rzecz jasna! Utrzymujcie serdeczne relacje towarzyskie, wspólnie układajcie puzzle, rozgrywajcie ekscytujące turnieje gier i wesoło bawcie się ze swoimi wiernymi przyjaciółmi!

Dzień Przyjaźni - najlepsze pomysły na spotkanie z przyjaciółmi

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).