Puzzle Wood Craft Junior wyróżnione w konkursie Zabawka Roku 2023!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że tworzone w Treflu 50-cio elementowe puzzle drewniane Wood Craft Junior zostały wyróżnione w XVIII Edycji konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców 2023!

Wszystkie produkty, które znalazły się w finale, charakteryzowały się pomysłowością, jakością, funkcjonalnością, pozytywnym wpływem na rozwój dziecka, bezpieczeństwem i wzornictwem, więc tym bardziej cieszymy się z docenienia ekologicznych puzzli drewnianych, z obrazkiem uwielbianego przez najmłodszych Psiego Patrolu. Jury było pod wrażeniem wyglądu i jakości produktu, a także zainteresowania, jakie puzzle wzbudzały u dzieci. 

Wood Craft Junior od Trefla – seria puzzli dla najmłodszych

Seria 50-elementowych puzzli Wood Craft Junior wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i stworzona została z myślą o dzieciach powyżej 5. roku życia. Do konkursu Zabawka Roku 2023 zgłoszona została wersja z obrazkiem z Psiego Patrolu, uwielbianego przez najmłodszych. W puzzlach drewnianych dodatkową frajdę poza samym ich układaniem sprawia nieregularny kształt elementów oraz fakt, że część z nich stanowi jednocześnie małe figurki – w przypadku obrazku Psiego Patrolu są to m.in. kość, czy łapa.

Poza wersją ze świetnie znanymi psiakami, puzzle Wood Craft Junior zostały przygotowane także w wersjach z Rodziną Treflików, Kocim Domkiem Gabi, Barbie, Spidermanem, Sprytnym Soniciem, Myszką Miki, czy na bazie bajki Lilo&Stitch.

Cała seria Wood Craft Junior charakteryzuje się bogatą paletą kolorów oraz różnorodnością prezentowanych obrazków – przy kompletowaniu zestawów z tych puzzli nigdy nie ma nudy!

Wood Craft – wysoka jakość wykonania i ekologia

Zestawy puzzli Wood Craft Junior to produkty wykonane z materiałów pochodzących z zasobów surowcowych oznakowanych specjalnym certyfikatem o nazwie Forest Stewardship Council, w skrócie FSC. Decydując się na zakup układanek z tej serii, wspierasz ideę zrównoważonego rozwoju i przyczyniasz się do redukcji plastiku.

Materiały zastosowane do produkcji naszych puzzli pochodzą ze sprawdzonych i kontrolowanych zasobów naturalnych. Warto podkreślić, że wspieranie ekologicznych postaw i odpowiedzialne społecznie prowadzenie działalności produkcyjnej, to główne fundamenty wspieranej przez Trefl filozofii biznesowej.

Puzzle drewniane od Trefla – 9 powodów do radości!

Jak już powyżej wspomnieliśmy każda układanka z serii Trefl Wood Craft Junior składa się z 50 elementów, ale… w całym zestawie drewnianych części ukryliśmy małą niespodziankę! Otóż wśród wszystkich puzzli znajdujących się w opakowaniu doszukasz się również 10 unikatowych figurek dedykowanych specjalnie dla wybranej licencji.

Możliwość odkrywania estetycznych elementów jeszcze bardziej czyni zestawy puzzlowe atrakcyjnymi w oczach młodego puzzlomaniaka. Niepowtarzalne figurki wykonane z drewna mogą stanowić nie lada powód do dumy – każdy fan puzzli może zebrać własną kolekcję elementów prezentujących uwielbianych bohaterów lub zestaw charakterystycznych symboli powiązanych z wybraną licencją. Takich zestawów puzzlowych wraz z niesamowitą kolekcją figurek masz kilka do wyboru – stąd aż 9 powodów do ogromnej radości! Chcesz czerpać prawdziwą frajdę z układania obrazków? Otwórz swoje pudełko z puzzlami i zacznij od wyszukiwania unikatowych elementów – sprawdźcie, kto w rodzinnym gronie jest szybki i najbardziej skuteczny, kto zasługuje na miano najlepszego obserwatora!

Nieregularny kształt puzzli Wood Craft Junior

Warto podkreślić, że nie tylko kolekcjonerskie figurki nadają szyku naszym zestawom z puzzlami. Tym, co wpływa również na wysoki poziom ich atrakcyjności, jest przede wszystkim nieregularność kształtów poszczególnych elementów wchodzących w skład układanki. Dodatkowo, co nie jest standardem w produkcji puzzli, na rewersie Wood Craft Junior odnajdziesz również dedykowany wzór odpowiadający określonej licencji. Zestawy puzzli zostały zapakowane w efektowne pudełka, a poszczególne elementy układanki umieściliśmy w papierowym woreczku, który zaklejono atrakcyjnym stickerem, również wykonanym z papieru.  No i to jest dopiero puzzlowa elegancja i szyk!

Przekonaj się na własnej skórze, jak wiele radości zapewnia kompletowanie zestawów z puzzlami, które wyróżniają się intensywnością zastosowanych barw i dopracowaniem detali. Wierzymy, że Wood Craft Junior od Trefla skutecznie zawalczą o atencję najmłodszych puzzlowych hobbystów!

Odkryj drewniane puzzle od Trefla – układanki z unikatowymi niespodziankami!

Przyjmij kolejne puzzlowe wyzwanie do kompletowania wyjątkowej serii drewnianych puzzli dla dzieci. Każda układanka z serii 9 dostępnych wzorów, to inna licencja i aż 50 powodów do szerokiego uśmiechu. Wkrocz już dziś do bajkowego świata ze swoimi ulubionymi bohaterami i sam zadecyduj, od którego zestawu rozpoczniesz swoją kolekcjonerską podróż. Z pewnością możesz liczyć na ciekawe wyzwania!

Wiele radości i kilka misji do zrealizowania – Wood Craft Junior

Jeśli Twoje dzieci są fanami przygód z Trefilkami w roli głównej, wybierz jako pierwszy zestaw Wesołe Trefliki i od razu na wstępie spróbujcie odnaleźć unikatowe figurki związane z bohaterami tej telewizyjnej bajki animowanej. Zaraz potem możecie skompletować inny „zabawny” zestaw puzzli, bo na Waszą rodzinną reakcję czeka już komplet rodem z Zatoki Przygód, czyli Zabawny Psi Patrol. Mamy nadzieję, że misję kompletowania zrealizujecie bez większych problemów  – bądźcie skuteczni w osiąganiu celów niczym bohaterska ekipa pod przywództwem Rydera.

Jeśli Twoje maluchy uwielbiają bajki Disneya, to zdecydowanie warto sprawdzić również, co się dzieje W świecie Minnie! No chyba nie odpuścicie sobie okazji, żeby sprawdzić, z jakich kwiatów Myszka Minnie przygotowała piękny wianek na głowę. Jeśli chcecie się przekonać, błyskawicznie zabierajcie się za kompletowanie kolejnej układanki. A skoro już o szybkości mowa, to w serii Wood Craft Junior znajdziesz również coś specjalnego dla szybkich i sprytnych obserwatorów – wystarczy zajrzeć do wnętrza pudełka, na którym widnieje Sprytny Sonic. I co, jak szybko udało się skompletować kolekcję figurek z tym bohaterem?! 

A na zakończenie, zachęcamy całą Twoją rodzinkę do odwiedzenia bajkowego Kociego Domku Gabi – skompletujcie zestaw Gabby i jej Kotek, aby przekonać się, co ciekawego słychać u tej uwielbianej przez dzieci bohaterki i jej kocich przyjaciół!

W tym miejscu zakończymy już dzisiejszy wpis na blogu i szczerze zachęcamy Cię do kompletowania pięknych zestawów z serii Wood Craft Junior. Pokaż swoim dzieciom kreatywny sposób na tworzenie bajkowego świata. Zapraszamy do wspólnej, twórczej zabawy! 

Zabawka Roku

Konkurs Zabawka Roku, Nagroda Rodziców to prestiżowy plebiscyt, w którym najciekawsze produkty dla dzieci wybierają eksperci, dziennikarze branżowi i praktycy – znani rodzice. Konkurs organizowany jest już od dziewięciu lat przez redakcję Zabawkowicz.pl i cieszy się uznaniem rodziców, którzy doceniają produkty oznaczone znakami Zabawki Roku i Nagrody Rodziców. To gwarancja dobrego zakupu, bo produkty są sprawdzone i mają korzystny wpływ na rozwój dzieci.

W trakcie finału zabawki i produkty dla dzieci testowali m.in. Anna Dereszowska, Joanna Racewicz, Anna Czartoryska-Niemczycka, Agnieszka i Jakub Wesołowscy, Kamila i Rafał Maślak, Sylvia Novak, Sabina Jeszka, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Robert Stockinger, Agnieszka Mrozińska, Maja Hyży, Kamila Kamińska, Anna Dec, Agnieszka Błach, Beata Sadowska, Karolina Malinowska, Małgorzata Kosik i wielu innych znamienitych gości.

Pełną listę wyników a także podstrony z opisem produktów znajdziecie na stronach konkursu Zabawka Roku 2023 i Nagroda Rodziców 2023.

Puzzle Wood Craft Junior wyróżnione w konkursie Zabawka Roku 2023!

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).