20 sekund challenge - recenzja szalonej gry towarzyskiej

Realizuj zadania i szanuj każdą sekundę!

Przed Wami niezbyt krótki opis, no ale recenzja dotyczy szczególnego produktu, więc jest idealna okazja do dłuższej wypowiedzi! Gra familijna 20 Sekund Challenge to rozgrywka, w której podołasz wyzwaniu lub stracisz szansę na punkt i drużyna zacznie lubić Cię... mniej. Zasady gry są banalnie proste, ale ilość wyzwań zrobi na graczach wrażenie - to ponad 400 szalonych poleceń i za każdym razem niewiele czasu na realizację misji! Chcesz dopiec rywalom i zyskać szacunek zespołu, odpowiadaj poprawnie na pytania i nie przegraj z czasem! Podejmując się wykonania serii nieoczywistych poleceń, będziecie mieli okazję spróbować sił w niecodziennej formie rywalizacji. Gotowi do gry? Bawcie się rewelacyjnie i nie dajcie się pokonać!  

20 sekund challenge

Niesamowita gra towarzyska

Zbierzcie wszystkich graczy przy stole i wybierzecie spośród siebie jedynie sprawiedliwego sędziego, który będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem rozgrywki. To on wybiera ze stosu kolejne karty z zadaniami i na zmianę odczytuje je zawodnikom rywalizujących drużyn. Z grona uczestników zmontujcie dwie ekipy Żółtych i Niebieskich, które z nieukrywaną radością będą dążyły do pogrążenia przeciwników. Słuchajcie uważnie poleceń i szybko reagujcie, bowiem klepsydra czasu nie bierze jeńców! Im szybciej Żółci wykonają oczekiwaną czynność, tym mniej ziarenek piasku w klepsydrze wzbogaci zasoby czasu Niebieskich! Niech sędzia czyni swoją powinność - rozpocznijcie batalię! Wymień trzy wyrazy po włosku, ale nie liczby! Pewnie pomyśleliście między innymi o "seicento"... Niech będzie, tym razem wyjątkowo uznajemy - zdobywacie punkt za wskazanie popularnego modelu samochodu osobowego, ale pamiętajcie, że "seicento" po włosku znaczy "600"! Dwa pozostałe wyrazy, które możecie dorzucić do włoskiego wyzwania to "pizza", co znaczy... "pizza" oraz "secondo", czyli "sekunda".

Słyszysz polecenie i tracisz głowę...

Nie zawsze będzie łatwo! Przykład? Wymień jeden palindrom, czyli wyrażenie brzmiące tak samo czytane w obie strony! Jeśli po odczytaniu pytania wystąpi biała luka w pamięci lub doznasz paraliżu ruchowego, ratuj się specjalną kartą i poproś sprzymierzeńca z drużyny o pomoc. Wtedy ten z pewnością poda Ci pomocną dłoń i ujawni światu wyrażenie "kobyła ma mały bok". Jeśli zmieścicie się w czasie, ekipa zyskuje punkt. Pamiętajcie, że z tą specjalną kartą ratującą życie gracza jest jedno małe "ale", a mianowicie drużyna dysponuje tylko jedną taką kartą. Gdy nie podołasz wyzwaniu po raz kolejny w tej samej rundzie, faktycznie możesz narazić się na utratę statusu ogarniętego gracza. Warto to mieć na uwadze, ale oczywiście nie jest to powód do wylewania krokodylich łez, bo w tej sytuacji jest i jasna strona mocy - rywale zawsze docenią potknięcie przeciwnika! Pamiętajcie, że celem nadrzędnym zawodnika jest skuteczne dążenie do sprostania wylosowanym wyzwaniom w ściśle określonym czasie - im szybciej, tym lepiej! W innym wypadku dajecie zespołowi świetny pretekst, aby usunąć Was trwale z grona znajomych. Zwycięży ekipa, która we własnej części klepsydry zgromadzi cały cenny zasób czasu, który roztrwonili przeciwnicy mierząc się ze swoimi czelendżami. Utrata wszystkich ziarenek piasku przez drużynę przeciwną oznacza Wasze zwycięstwo!

20 sek challenge 3

20 Sekund Challenge - opinie o produkcie

Czytaliśmy Wasze opinie i szczerze mówiąc jaramy się, że jesteście zadowoleni z naszego produktu! Wysokie oceny dobitnie świadczą o tym, że gra spełnia oczekiwania i trafia w Wasz gust. W pełni zgadzamy się z tym, co napisaliście - koniec z nudnymi domówkami! Gra towarzyska od Trefla rozrusza skutecznie imprezkę i rozśmieszy każdego ponuraka! Jeśli zatem hasło świetna zabawa nie jest Wam obce, to polecamy Waszej uwadze grę 20 Sekund Challenge! A jeśli chcecie dodatkowo zapoznać się z opinią eksperta, to zachęcamy Was również do przeczytania recenzji przygotowanej przez Marcina Korzenieckiego na łamach profesjonalnego magazynu branży zabawkarskiej - Rynek Zabawek. Z tego materiału precyzyjnie dowiecie się Co można zrobić w 20 sekund!  

Koniec z nudnymi domówkami, jeśli nie macie pomysłu jak je rozkręcić. Polecam Wam tę grę, rozrusza każdą imprezkę, rozśmieszy każdego ponuraka.

Marta

Świetna gra na domówkę, nie jest to pojedyncza rozgrywka a drużynowa. Super pomysł i dużo śmiechu. Polecam

Aneta

20 sek challenge 4

Gdzie dorwać grę pełną wyzwań?

W sklepie Trefla zamówicie ją online, wypełnijcie formularz zakupu, wybierzcie przesyłkę, dogodną formę płatności i... zaczekajcie aż dostawa zostanie zrealizowana do Waszych drzwi. A jeśli nie możecie się doczekać emocjonującej rozgrywki, odwiedźcie naszych partnerów w punktach stacjonarnych, a tam z pewnością możecie oczekiwać realizacji zamówienia od ręki. Po powrocie do domu koniecznie zaproście rodzinę i przyjaciół bądź znajomych na dobrą domówkę. Skrzyknijcie dwie kreatywne drużyny głodne wrażeń, wybierzcie sędziego i wyraźcie zgodę na wesołą rywalizację. A potem nie pozostaje już nic innego jak przenieść się na poligon doświadczalny i zmierzyć się ze wszystkimi misjami specjalnymi, które dla Was zaplanowaliśmy! Udanej zabawy!

20 sekund challenge - recenzja szalonej gry towarzyskiej

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).