Puzzle Super Giant Bing 15 el. Wesoły dzień Binga

Cena
36,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 36,99 zł

W magazynie
SKU
1121554
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Wesoły dzień Binga - puzzle z serii Prime to aż trzy zabawy w jednym produkcie! Duża układanka, z bardzo dużymi elementami dla najmłodszych dzieci od 2. roku życia. Puzzle podzielone są na 15 elementów, a grafika jest prosta i kolorowa. Przedstawia duże postaci, dzięki czemu dzieci doskonalą swoje umiejętności manualne i percepcję wzrokową.
Na odwrocie układanki znajdują się aż dwie zabawy – kolorowanka oraz prosta gra z elementami kolorowania.
Zabawa puzzlami Super Giant 15 pomaga rozwijać zdolności manualne, spostrzegawczość oraz kreatywność już od najmłodszych lat. 
Dostępne są wzory z ulubionymi bohaterami animowanych filmów i seriali dla dzieci.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Puzzle Super Giant

Puzzle Primo to połączenie świetnej zabawy z radością samodzielnego tworzenia! Otwórz pudełko i zapomnij o całym świecie! Seria Super Giant to aż 3 zabawy w jednym produkcie! W opakowaniu znajdziesz dużą układankę oraz kolorowankę i grę z elementami kolorowania, które znajdują się na odwrocie układanki. Sprawdź teraz!

Połącz naukę z zabawą!

Układanki zostały dopasowane do wieku dziecka i jego możliwości poznawczych. Puzzle Primo łączą naukę z radosną zabawą! Układanki rozwijają spostrzegawczość, kreatywne myślenie, wyobraźnię, zdolności manualne oraz uczą nowego słownictwa.

Intensywne kolory układanek

Puzzle Primo wyróżniają się żywymi kolorami i doskonale dopasowanymi elementami. W ofercie znajdziesz szeroki wybór ilustracji z ulubionymi bohaterami!

Puzzle Primo z certyfikatem FSC

Układanki Trefl Primo wykonane są z wysokiej jakości materiałów przyjaznych środowisku. Puzzle posiadają certyfikat FSC, czyli znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Wybieraj ekologię razem z nami!

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Puzzle Super Giant Bing 15 el. Wesoły dzień Binga
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Puzzle Super Giant Bing 15 el. Wesoły dzień Binga
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite