VTech Autko Małego Kierowcy

Cena
139,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 139,99 zł

W magazynie
SKU
1059608
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Wyrusz na przejażdżkę z załogą Autka Małego Kierowcy od VTech! Umieszczaj 4 kolorowe klocki o różnych kształtach w odpowiednich otworach w autku. Poznawaj kształty, zwierzęta oraz słuchaj dźwięków, które wydają. Zabawie towarzyszy radosny kierowca - Lama.

Baw się i śpiewaj piosenki o kształtach i cyfrach razem z Lamą!

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Autko Małego Kierowcy marki VTech

Autko Małego Kierowcy to zabawka interaktywna 2w1 - sortuj kształty lub baw się autkiem! Znajdź odpowiednie miejsce dla 4 kolorowych foremek: gwiazdki, koła, kwadratu i trójkąta, poznając przy tym cyfry, nazwy zwierząt oraz kształty. Układaj klocki na dachu autka i naciskaj Podświetlany Przycisk, aby słuchać ciekawych dźwięków i wesołych melodii. Zabawie uczestniczy radosna Lama — śpiewaj razem z nią piosenki o cyfrach i kształtach!

Połącz naukę z zabawą!

Ta interaktywna zabawka elektroniczna przeznaczona jest dla dzieci od 1 roku życia. Wspomaga rozwój umiejętności językowych oraz zdolności motorycznych, a także pobudza wyobraźnię malucha. Autko jest zaprogramowane w języku polskim i zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych dla Twojego dziecka. Zawiera opcję regulacji głośności oraz automatycznego wyłączania, która przedłuża żywotność baterii. 

Seria VTech Baby

Zabawki z serii VTech Baby bawią i uczą od pierwszych miesięcy życia! Produkty wprowadzają w świat wesołych melodii, kolorów i kształtów, prostych rymowanek oraz nazw przedmiotów. Zachęcają maluchy do powtarzania słów i zwrotów. Wesoła zabawa rozwija umiejętności motoryczne i sensoryczne oraz uczy rozumienia związków przyczynowo-skutkowych.

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. VTech Autko Małego Kierowcy
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. VTech Autko Małego Kierowcy
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite