RAM 1500 z oponami balonowymi

Cena
69,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł

W magazynie
SKU
1125120
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Rozpoznawalny amerykański wariant Dodge’a RAM 1500 ma płomienie na karoserii i ognistą moc pod maską – 395 KM! Przód zdobi logo z potężną głową barana - symbolizuje wytrzymałość i siłę. Bull bar i masywny przedni ochraniacz podkreślają wyjątkowo solidny wygląd.

Na platformie ładunkowej umieszczono wspornik, do którego zamontowane jest oświetlenie z czterema reflektorami. Karoseria modelu Siku jest metalowa, a maskę, drzwi i klapę bagażnika można otwierać. Każda z osi jest indywidualnie resorowana, a koła są wymienne. W wariancie customowym z wysokim podwoziem w jaskrawopomarańczowym kolorze, z szczególnie grubymi i szerokimi oponami balonowymi RAM 1500 ma imponujący wygląd.Sprawdźcie!

Wymiary produktu: 120x56x63 mm

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. RAM 1500 z oponami balonowymi
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. RAM 1500 z oponami balonowymi
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite