Mini set - Zakręcony Deszczyk

Cena
37,99 zł
W magazynie
SKU
1040083
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Zakręcony Deszczyk Lalaboom jest zabawką sensoryczną, która dostarcza dzieciom wiele zróżnicowanych wrażeń dotykowych dzięki różnym fakturom poszczególnych elementów. Zakręcony Deszczyk zawiera w środku małe kuleczki, które w trakcie zabawy
przesuwają się, dzięki czemu Deszczyk może pełnić również funkcję grzechotki. Duża ilość możliwych kombinacji połączeń klocków, daje pole do rozwijania wyobraźni i kreatywności dziecka. Zabawka oferuje wiele możliwości zabawy, m.in. skręcanie i rozkręcanie małych elementów, łączenie i rozłączanie, które kształtują umiejętności motoryki małej. Zabawkę można łączyć z innymi zestawami Lalaboom i tworzyć z nich wyjątkowe konstrukcje.

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 100 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511614671
 • Kod produktu: 61467
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 0.215000
5900511614671

Kulko - klocki sensoryczne Lalaboom

Lalaboom to seria wyjątkowych kulko-klocków, zaprojektowanych z myślą o prawidłowym rozwoju dziecka. Kulko - klocki posiadają aż 16 różnych faktur, 12 kształtów i 10 kolorów, dzięki czemu codzienna zabawa wzbogacona jest o ważne dla dzieci doznania zmysłowe.

Zabawki serii Lalaboom są inspirowane metodą Montessori, w myśl której dzieci uczą się przez działanie, a duży nacisk kładziony jest na dokładność, systematyczność oraz samodzielność.

WIĘCEJ O SERII

Lalaboom - Wybór Rodziców

Zobacz recenzję serii kulko-klocków Lalaboom, przygotowaną przez eksperta ds. zabawek - Magdalenę Kordaszewską. 

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Mini set - Zakręcony Deszczyk
5

100 opinii

Napisz opinię o produkcie: Mini set - Zakręcony Deszczyk
Ocena*
Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).