Fruity Beauty

Cena
49,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,99 zł

W magazynie
SKU
1114362
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Owocowa układanka Funny Fruits to drewniana zabawka, która pozwala dzieciom poznać ulubione owoce, takie jak jabłko, śliwka, pomarańcza, kiwi, malina i wiśnia. Zestaw zawiera okrągłą podstawkę oraz 21 kolorowych klocków. Celem zabawy jest dopasowanie klocków do odpowiednich wyżłobień, tworząc w ten sposób różne owoce. Wykonanie zadania ułatwiają kontury klocków znajdujące się na podstawce. Funny Gruits to nie tylko świetna zabawa, ale również rozwój zdolności manualnych i logicznych.

Warto podkreślić, że wszystkie materiały użyte do produkcji tej zabawki posiadają niezbędne atesty bezpieczeństwa, a także zostały pomalowane nietoksycznymi farbami. Co więcej, zabawka wykonana jest z drewna z certyfikatem FSC.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Fruity Beauty
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Fruity Beauty
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).