Książka Domowe kodowanie Rodzina Treflików

Cena
32,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 32,99 zł

W magazynie
SKU
1160338
Dodaj do ulubionych
Duża ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Ach, w domu to dopiero można się dobrze bawić! Sprzątanie? Gotowanie? Pranie? Jasne, ale tylko wtedy, gdy towarzyszy im kodowanie! To taka czynność, dzięki której można rozwiązywać zagadki, szyfry i inne tajemnice – trzeba tylko znać właściwy kod. Trefliki i ich słowniczek S.P.U.K* za chwilę wszystko ci wyjaśnią…

Pomóż Treflince i Treflikowi przygotować herbatkę według instrukcji, ubrać się zgodnie z warunkami pogodowymi, odnaleźć właściwą drogę do przedszkola na mapie, poukładać klocki według kolorów i kształtów, a nawet zaprogramować pralkę.

Misja „Domowe kodowanie” właśnie się rozpoczyna!

Konsultowana z edukatorką kodowania i pedagożką książka dla najmłodszych, wprowadzająca elementy zabawy w kodowanie do codziennych, domowych czynności.

*S.P.U.K. = S – słowniczek, P – pojęć, U – ułatwiających, K – kodowanie

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Nauka przez zabawę –w kuchni, łazience lub pokoju, czyli domowe kodowanie!

To propozycja dla dzieciaków, które uwielbiają zagadki i szyfry, a jeszcze bardziej poszukiwanie ich rozwiązań! Konsultowania z ekspertką kodowania, przygodowa treść, w połączeniu ze szczegółowymi ilustracjami, wprowadza do słownika najmłodszych pojęcie „kodu” i uświadamia, że kody towarzyszą nam nie tylko w komputerach, ale także w domu, podczas wykonywania codziennych czynności. To dlatego, wspólnie z Treflinką i Treflikiem, przedszkolaki mogą zaprogramować pralkę, przygotować herbatkę według instrukcji czy poznać ściśle tajne hasła! Taka domowa nauka kodowania uczy dzieci dostrzegania reguł i schematów, zachęca też do działania i planowania.