NOWOŚĆ

Brick Trick - Warsztat / Service station

Cena
104,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 104,99 zł

Brak w magazynie
SKU
1232680
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Wybuduj Warsztat, wykorzystując prawdziwe cegły, drewno oraz elementy dekoracyjne. Skorzystaj z gotowych planów budowy lub puść wodzę wyobraźni i stwórz własną, niepowtarzalną konstrukcję. To nie koniec zabawy! Możesz rozpuścić konstrukcję w wodzie i budować dalej używając ponownie tych samych cegieł!

W opakowaniu znajdziesz: prawdziwe cegły, klej, drewniane deseczki, elementy dekoracyjne, podstawkę, naklejkę z fundamentami oraz instrukcję. Dbamy o środowisko, dlatego zestaw zawiera aż 97% naturalnych składników! EKO klocki = zabawa murowana!

 • Wysyłamy
  w ciągu 48h
 • Darmowa dostawa
  już od 150 zł
 • Możliwość płatności
  przez PayPal

Szczegółowe dane

 • European Article Number: 5900511619133
 • Kod produktu: 61913
 • Waga opakowania zbiorczego (kg): 1.626000
5900511619133

Zbuduj warsztat z klocków ceramicznych!

Wybuduj Warsztat, korzystając z prawdziwych cegieł, drewna i elementów dekoracyjnych! Skorzystaj z dołączonych planów budowy albo posłuż się wyobraźnią do stworzenia niepowtarzalnej konstrukcji. W opakowaniu znajdziesz: prawdziwe cegły, klej drewniane deseczki, elementy dekoracyjne, naklejkę, podstawkę i instrukcję. 

Ukończyłeś konstrukcję? To nie koniec zabawy! Rozpuść budowlę w wodzie i twórz dalej, wykorzystując ponownie te same cegły. EKO klocki to zabawa murowana!

Zabawa i rozwój w jednym!

Zabawki z serii Brick Trick rozwijają zdolności manualne, pobudzają kreatywność oraz wyobraźnię u dzieci. Wspierają rozwój umiejętności konstruktorskich, przestrzennych oraz koncentracji. To zestawy, które angażują i rozwijają dziecko na wielu płaszczyznach.

Zestaw klocków Brick Trick składa się w 97% z naturalnych materiałów. 

Brick Trick - buduj z prawdziwej cegły!

Zostań konstruktorem, wykorzystując do budowy prawdziwe cegły i drewno! Ty wybierasz czy budujesz według dołączonej instrukcji, czy użyjesz wyobraźni do stworzenia niepowtarzalnej budowli.

Zestawy Brick Trick to idealny prezent dla każdego miłośnika klocków oraz wyjątkowy prezent z okazji urodzin, Dnia Dziecka lub pod choinkę.

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Brick Trick - Warsztat / Service station
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Brick Trick - Warsztat / Service station
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite