Zabawka interaktywna VTech Śpiewające Opowiadanki Bobaski i Miś

Cena
109,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 109,99 zł

W magazynie
SKU
1083723
Dodaj do ulubionych
Średnia ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Śpiewające Opowiadanki od VTech to edukacyjna zabawka elektroniczna, stworzona z myślą o dzieciach w wieku od 6 do 36 miesięcy. Książeczka składa się z 6 stron zawierających rymowane historie przedstawiające wesołe przygody małych dzieci oraz ich przyjaciela Misia Zdzisia.

Przewracając strony, można podziwiać kolorowe ilustracje i słuchać uroczych piosenek! Wciśnięcie kolorowych klawiszy pianinka pozwala na naukę kolorów i nazw instrumentów muzycznych. Poprzez przesuwanie ruchomych elementów książeczki, ćwiczone są paluszki, a także można obserwować, jak Migocząca Gwiazdka świeci się w rytm muzyki.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Śpiewające Opowiadanki Bobaski i Miś marki VTech

Śpiewające Opowieści od VTech to interaktywna zabawka edukacyjna przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 36 miesięcy. Ta książeczka zawiera 6 stron, na których znajdują się opowieści w formie rymowanek, prezentujące radosne przygody Bobasków i ich przyjaciela, Misia Zdzisia. Przewracaj strony, podziwiając kolorowe ilustracje i słuchając uroczych piosenek! Wciśnij klawisze na kolorowym pianinku, aby poznać kolory i nazwy instrumentów muzycznych. Przesuwaj ruchome elementy w książce, ćwicząc paluszki i obserwuj, jak Migocząca Gwiazdka świeci rytm muzyki.

Nauka połączona z zabawą

Zabawka wspomaga rozwój zdolności językowych i motorycznych, a także pobudza wyobraźnię  dziecka. Działa w języku polskim i wykonano ją z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych dla Twojej pociechy. Posiada możliwość regulacji głośności oraz automatycznego wyłączania, która przedłuża żywotność baterii. Produkt wchodzi w skład serii zabawek ze świata serialu Bobaski i Miś. To animowana, polska produkcja dla dzieci, tworzona metodą poklatkową w gdyńskim KAZ Studio.

Seria Vtech Baby

Zabawki z serii VTech Baby bawią i uczą od pierwszych miesięcy życia! Produkty wprowadzają w świat wesołych melodii, kolorów i kształtów, prostych rymowanek, a także nazw przedmiotów. Zachęcają maluchy do powtarzania słów oraz zwrotów. Zabawka rozwija umiejętności motoryczne i sensoryczne oraz uczy rozumienia związków przyczynowo-skutkowych.

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Zabawka interaktywna VTech Śpiewające Opowiadanki Bobaski i Miś
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Zabawka interaktywna VTech Śpiewające Opowiadanki Bobaski i Miś
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite