100 Blocks

Cena
109,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 109,99 zł

Brak w magazynie
SKU
1131737
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

100 blocks - zestaw edukacyjny wykonany z jasnego, naturalnego drewna to doskonała zabawka ogólnorozwojowa, która inspiruje do wspólnej zabawy. Stymuluje kreatywność i jest doskonałym narzędziem do nauki nazw kształtów i kolorów już od najwcześniejszych lat.

Zestaw 100 klocków składa się z różnokształtnych elementów o zróżnicowanych rozmiarach, co daje nieograniczone możliwości tworzenia własnych konstrukcji. Ta zabawka wspiera rozwijanie umiejętności logicznego myślenia i skupienia, a także wzmacnia koordynację wzrokowo-ruchową. Pomaga w ćwiczeniu zręczności i umiejętności manualnych, umożliwiając dopasowywanie i wkładanie klocków do odpowiednich otworów.

Wszystkie materiały użyte do produkcji tej zabawki posiadają odpowiednie atesty i zostały pomalowane nietoksycznymi farbami.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. 100 Blocks
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. 100 Blocks
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).