Iskierka Magiczny Jednorożec

Cena
199,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 199,99 zł

W magazynie
SKU
919343
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Iskierka Magiczny Jednorożec marki VTech jest kolorowym, wesołym i rozgadanym przyjacielem, który z chęcią towarzyszy dzieciom. Jego róg świeci się aż w 7 różnych kolorach, w zależności od koloru dołączonej do korony ozdoby. Iskierka ma 3 Punkty Rozpoznające, wystarczy założyć ozdobę, a jednorożec ją rozpozna. Zabawka ma 3 warianty zabawy, w tym wariant zabawy w języku angielskim. Pod kopytkami jednorożca znajdują się kółka, aby ułatwić przemieszczanie się podczas zabawy. Funkcyjny ogonek jednorożca po naciśnięciu, wprawia skrzydełka w ruch.

Zobacz więcej szczegółów ›
  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Akademia VTech

Iskierka Magiczny Jednorożec z serii VTech Baby

"Akademia VTech" jest serią krótkich filmów, w których nasza ekspertka Beata opowiada o zabawkach marki VTech. Z filmu dowiecie się o najważniejszych cechach i funkcjach edukacyjnych każdej z prezentowanych zabawek. 

W tym odcinku zobaczycie wspaniałą zabawkę rozwojową serii VTech Baby - Iskierkę Magicznego Jednorożca. Zabawka jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich małych fanów kolorowych jednorożców. Iskierka dzięki wielu funkcjom stymuluje rozwój dziecka, w tym naukę zwrotów i słów w języku angielskim. 

Zobacz inne filmy Akademii VTech

Kolorowy, wesoły i rozgadany przyjaciel!

Iskierka Magiczny Jednorożec

Zabawka z serii VTech Baby

Zabawki z serii VTech Baby są adresowane do dzieci w wieku 0-36 miesięcy. Propozycje dla najmłodszych to wyjątkowe produkty, które wprowadzają maluszki w świat kolorów, kształtów, wesołych melodii, prostych rymowanek i nazw przedmiotów. Odpowiednio dobrane słownictwo oraz wielokrotne powtarzanie zachęca dzieci do nauki słówek i zwrotów.

Kolorowy przyjaciel Twojego dziecka Iskierka Magiczny Jednorożec jest rozgadanym towarzyszem każdej zabawy! Interaktywna zabawka posiada aż 3 warianty zabawy, a w tym wariant w języku angielskim.

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Iskierka Magiczny Jednorożec
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Iskierka Magiczny Jednorożec
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite