Iskierka Magiczny Jednorożec

Cena
159,99 zł
W magazynie
SKU
919343
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Iskierka Magiczny Jednorożec marki VTech jest kolorowym, wesołym i rozgadanym przyjacielem, który z chęcią towarzyszy dzieciom. Jego róg świeci się aż w 7 różnych kolorach, w zależności od koloru dołączonej do korony ozdoby. Iskierka ma 3 Punkty Rozpoznające, wystarczy założyć ozdobę, a jednorożec ją rozpozna. Zabawka ma 3 warianty zabawy, w tym wariant zabawy w języku angielskim. Pod kopytkami jednorożca znajdują się kółka, aby ułatwić przemieszczanie się podczas zabawy. Funkcyjny ogonek jednorożca po naciśnięciu wprawia skrzydełka w ruch.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 100 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Akademia VTech

Iskierka Magiczny Jednorożec z serii VTech Baby

"Akademia VTech" jest serią krótkich filmów, w których nasza ekspertka Beata opowiada o zabawkach marki VTech. Z filmu dowiecie się o najważniejszych cechach i funkcjach edukacyjnych każdej z prezentowanych zabawek. 

W tym odcinku zobaczycie wspaniałą zabawkę rozwojową serii VTech Baby - Iskierkę Magicznego Jednorożca. Zabawka jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich małych fanów kolorowych jednorożców. Iskierka dzięki wielu funkcjom stymuluje rozwój dziecka, w tym naukę zwrotów i słów w języku angielskim. 

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Iskierka Magiczny Jednorożec
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Iskierka Magiczny Jednorożec
Ocena*
Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).