✂ Nowa niższa cena

Puzzle Velvet 500 el. Tiger's Nap

Cena
29,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 62,99 zł

W magazynie
SKU
1146208
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Puzzle Tiger's Nap przedstawiają śpiącego tygrysa i kobietę w pięknej egzotycznej scenerii.

Puzzle z serii Velvet Soft Touch to zupełnie nowe doznania podczas układania puzzli. Aksamitna powierzchnia układanki oraz tektura wysokiej jakości sprawiają, że układanie puzzli stanie się jeszcze bardziej przyjemne. Dodatkowo seria pozwala na łącznie dowolnej ilości układanek w jeden kolaż. 

Obrazy z serii przygotowali wyjątkowi artyści tworzący w niepowtarzalnym stylu. Do produktu dołączony jest plakat w formacie A4, który ułatwi układanie puzzli i przybliży ideę, jaka przyświecała mu podczas tworzenia ilustracji.

 

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Sztuka układania

Obraz Tiger’s Nap stworzyła Asia Perez Orlando – artystka cyfrowa i profesjonalna ilustratorka pasjonująca się środowiskiem. Natura jest głównym tematem jej prac, a magiczny związek między ludźmi i zwierzętami to zagadnienie często poruszane w jej dziełach.

Ilustracja przedstawia spokojnie drzemiącego tygrysa na gałęzi drzewa w dżungli i pochodzi z serii ilustracji z postaciami kobiecymi, które Asia stworzyła w 2019 roku. Wyróżnikiem serii są dominujące w palecie kolorów odcienie niebieskiego oraz fabularna atmosfera prac.

Puzzle Velvet Soft Touch

Wyjątkowe puzzle Velvet Soft Touch mają aksamitną powierzchnię, dzięki której układanie staje się jeszcze przyjemniejsze!

Nowoczesne obrazy przygotowane przez wyjątkowych ilustratorów mogą stać się doskonałym uzupełnieniem wnętrza, tworząc niepowtarzalny styl w Twoim mieszkaniu! Dzięki zwartej strukturze i specjalnej metodzie cięcia sprawnie przeniesiesz swój puzzlowy obraz, oprawisz bez konieczności użycia kleju i powiesisz na ścianie.

Dbamy o ekologię

W trosce o środowisko folia do pakowania puzzli została wyprodukowana z ekologicznych materiałów. Układanki są wykonane z tektury pozyskiwanej z drewna FSC, a więc pochodzącej z lasów zarządzanych w sposób odpowiedzialny.