Safari

Cena
36,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 36,99 zł

Brak w magazynie
SKU
1121600
Dodaj do ulubionych

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Safari - puzzle Trefl Baby Progressive to zestaw sześciu dużych, kształtowych układanek wykonanych z grubego kartonu. Przyjazny kształt elementów sprawia, że puzzle są bezpieczne i doskonale pasują do małej rączki dziecka. To idealny produkt do rozpoczęcia przygody z układaniem puzzli.

Wymiary opakowania: 310 x 240 x 65 mm.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Puzzle Primo Baby Progressive

Puzzle Primo to połączenie świetnej zabawy z radością samodzielnego tworzenia! Otwórz pudełko i zapomnij o całym świecie! Seria Baby Progressive to aż 6 dużych układanek kształtowych dla maluchów, cechujących się najgrubszą strukturą puzzli. 

Połącz naukę z zabawą!

Układanki zostały dopasowane do wieku dziecka i jego możliwości poznawczych. Puzzle Primo łączą naukę z radosną zabawą! Układanki rozwijają spostrzegawczość, kreatywne myślenie, wyobraźnię, zdolności manualne oraz uczą nowego słownictwa.

Intensywne kolory układanek

Puzzle wyróżniają się żywymi kolorami i doskonale dopasowanymi elementami. W ofercie znajdziesz szeroki wybór ilustracji z ulubionymi bohaterami!

Puzzle Primo z certyfikatem FSC

Układanki Trefl Primo wykonane są z wysokiej jakości materiałów przyjaznych środowisku. Puzzle posiadają certyfikat FSC, czyli znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Wybieraj ekologię razem z nami!