Puzzle 1000 el. Port Gdynia

Cena
49,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,99 zł

W magazynie
SKU
1243305
Dodaj do ulubionych
Duża ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Odkryj niepowtarzalny świat Portu Gdynia w wyjątkowej edycji puzzli 1000 elementów, stworzonych we współpracy z Zarządem Morskiego Portu Gdynia. To niezwykłe wydanie zostało przygotowane z okazji 100-lecia istnienia Portu Gdynia. Każdy element układanki jest nie tylko fragmentem obrazu portowego krajobrazu, lecz także częścią historii, jaką chcemy podzielić się Tobą.

Głównym atutem tych puzzli jest ich wyjątkowy design stworzony przez znanego gdynianina Jana Rutkę, ale też fakt, że z każdego zakupionego egzemplarza puzzli, aż 5 złotych trafia na konto gdyńskiego Domu Hospicyjnego dla dzieci "Bursztynowa Przystań".

Weź udział w jubileuszowych obchodach Portu Gdynia i zbuduj swoją własną historię z naszymi niezwykłymi puzzlami!

 

 

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Puzzle 1000 el. Port Gdynia
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Puzzle 1000 el. Port Gdynia
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).