Puzzle Super Giant Psi Patrol 15 el. Poznaj Psi Patrol

Cena
36,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 36,99 zł

W magazynie
SKU
1121502
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Poznaj Psi Patrol to aż trzy zabawy w jednym produkcie! Układanka z bardzo dużymi elementami sprawdzi się świetnie już od 2 roku życia. 

Puzzle podzielone są na 15 elementów, a grafika jest prosta, kolorowa z dużymi postaciami, dzięki czemu dzieci doskonalą swoje umiejętności manualne i percepcję wzrokową. Na odwrocie układanki znajdują się aż dwie zabawy - kolorowanka oraz prosta gra z elementami kolorowania. 

Zabawa puzzlami Super Giant 15 pomaga rozwijać zdolności manualne, spostrzegawczość oraz kreatywność od najmłodszych lat.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Puzzle Super Giant

Puzzle Primo to połączenie świetnej zabawy z radością samodzielnego tworzenia! Otwórz pudełko i zapomnij o całym świecie! Seria Super Giant to aż 3 zabawy w jednym produkcie! W opakowaniu znajdziesz dużą układankę oraz kolorowankę i grę z elementami kolorowania, które znajdują się na odwrocie układanki. Sprawdź teraz!

Połącz naukę z zabawą!

Układanki zostały dopasowane do wieku dziecka i jego możliwości poznawczych. Puzzle Primo łączą naukę z radosną zabawą! Układanki rozwijają spostrzegawczość, kreatywne myślenie, wyobraźnię, zdolności manualne oraz uczą nowego słownictwa.

Intensywne kolory układanek

Puzzle Primo wyróżniają się żywymi kolorami i doskonale dopasowanymi elementami. W ofercie znajdziesz szeroki wybór ilustracji z ulubionymi bohaterami!

Puzzle Primo z certyfikatem FSC

Układanki Trefl Primo wykonane są z wysokiej jakości materiałów przyjaznych środowisku. Puzzle posiadają certyfikat FSC, czyli znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Wybieraj ekologię razem z nami!