Moje pierwsze lustereczko

Cena
79,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 79,99 zł

W magazynie
SKU
1161549
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Moje Pierwsze Lustereczko marki VTech to interaktywna zabawka edukacyjna, stworzona z myślą o dzieciach od 12. miesiąca życia. 

Lustereczko posiada 4 warianty zabawy: Magiczne Lusterko, Migające Serce, Ucząca Łapka oraz Muzyczna Łapka. 

Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, które są bezpieczne dla dzieci. Zabawka posiada możliwość regulacji głośności oraz automatycznie się wyłącza po dłuższej nieaktywności, dzięki czemu bateria wolniej się zużywa. Postaw na technologię przyjazną dziecku!

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Moje pierwsze lustereczko

Poznaj Moje pierwsze lustereczko — interaktywne lusterko stworzone z myślą o maluchach od 12 do 36 miesiąca życia. Ta niezwykła zabawka zawiera ponad 50 melodii, zwrotów, dźwięków i piosenek!

Każde naciśnięcie Muzycznej Łapki wywołuje radosne piosenki, które rozbudzają zainteresowanie i radość malucha. Dzięki Uczącej Łapce Twoje dziecko będzie miało okazję poznawać nazwy różnych części ciała, a Migające serce nie tylko zaświeci wesoło, ale także odtworzy miłe zwroty, które wzbogacą doświadczenia Twojego dziecka.

Nauka poprzez fascynującą zabawę

Zapraszamy do świata nauki i zabawy z elektroniczną zabawką od VTech!

Moje pierwsze lustereczko to zabawka, która pozwala maluchom na odkrywanie kolorów, liczb, nazw zwierząt oraz części ciała. To doskonałe połączenie nauki i udanej zabawy. Lusterko czeka, by zapewnić Twojemu maluchowi interaktywną i edukacyjną rozrywkę!

Poznawanie świata z VTech

Zabawki VTech to klucz do odkrywania świata przez Twojego malucha. Wesoła zabawa rozwija umiejętności motoryczne i sensoryczne oraz uczy rozumienia zasady przyczyna-skutek. Umożliwia poznawanie otaczającego świata, stopniowe rozumienie, co mówią inni i używanie wyobraźni podczas zabawy. Postaw na rozwój z zaufaną marką Vtech.

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Moje pierwsze lustereczko
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Moje pierwsze lustereczko
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite