Puzzle Baby Maxi Bing 10 el. Królik Bing

Cena
36,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 36,99 zł

W magazynie
SKU
1121560
Dodaj do ulubionych
Mała ilość

Powiadom mnie, kiedy produkt będzie dostępny:

Królik Bing - to aż 4 zabawy w jednym produkcie!
Dwie duże układanki, podzielone na 10 dużych elementów to wspaniała zabawa dla dzieci już od 2 roku życia.


Na odwrocie każdej układanki znajduje się duża kolorowanka z ulubionymi bohaterami ze znanych dzieciom animacji. Zabawa Puzzlami Baby Maxi wspiera kreatywność oraz zdolności manualne dziecka już od najmłodszych lat.

  • Wysyłamy
    w ciągu 48h
  • Darmowa dostawa
    już od 150 zł
  • Możliwość płatności
    przez PayPal

Puzzle Primo Baby Maxi

Puzzle Primo to połączenie świetnej zabawy z radością samodzielnego tworzenia. Otwórz pudełko i zapomnij o całym świecie! Seria Baby Maxi to aż 4 zabawy w jednym produkcie! W opakowaniu znajdziesz dwie duże układanki oraz dwie kolorowanki na odwrocie puzzli. 

Połącz naukę z zabawą!

Układanki zostały dopasowane do wieku dziecka i jego możliwości poznawczych. Puzzle Primo łączą naukę z radosną zabawą, rozwijając spostrzegawczość, kreatywne myślenie, wyobraźnię, zdolności manualne oraz ucząc nowego słownictwa.

Puzzle Primo z certyfikatem FSC

Układanki Trefl Primo wykonane są z wysokiej jakości materiałów przyjaznych środowisku. Puzzle posiadają certyfikat FSC, czyli znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Wybieraj ekologię razem z nami!

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Puzzle Baby Maxi Bing 10 el. Królik Bing
0

0 opinii

Napisz opinię o produkcie: Dbamy o autentyczność opinii. Jeśli chcesz dodać opinię, wpisz numer Twojego zamówienia, w którym był obecny ten produkt. Puzzle Baby Maxi Bing 10 el. Królik Bing
Ocena*
Podaj numer zamówienia, w którym zakupiłeś ten produkt. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte.

No Related Posts


Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).

Search engine powered by ElasticSuite