Już od

18,99 zł PRZEJDŹ DO SKLEPU

Nauka może być przyjemna

Różnorodne eksperymenty z rozmaitych dziedzin nauki

Niezwykłe walory edukacyjne

Eksperymenty zachęcają dzieci do nauki w nieszablonowy sposób

Już od 8 roku życia

Zestawy idealne dla dzieci w wieku 8 lat

Udaj się w podróż galaktyczną!

Zrób swój własny układ słoneczny 3D, który świeci w ciemności, lub wystrzel rakietę w przestrzeń kosmiczną. Zaproś do zabawy siostrę, brata, rodziców. Zobaczcie, jak fajnie można spędzić czas razem. Ten zestaw uczy ale przyniesie wam też wiele radości i manualnej zabawy! Odległa galaktyka staje się bardziej dostępna. Zatem do dzieła!

Science4you

Dla małych naukowców

Chemia i Fizyka od dzisiaj nie musi być trudna. Sami zobaczcie, co można stworzyć dzięki Fabryce Chemicznych Eksperymentów, Laboratorium Fizyki lub Zestawowi Super Naukowca. Wybierz to, co interesuje cię najbardziej. Wysyłaj tajne wiadomości, zbieraj odciski palców. Chcesz zbudować katapultę, a może pompę wody? Nic prostszego, rób to co lubisz i to co sprawia ci przyjemność. W każdym eksperymencie znajdziesz coś dla siebie.

Opinie klientów

ja

Odkąd kupiłam córce tez zestaw, nie chce bawić się niczym innym. Po kilku eksperymentach oznajmiła, że chce zostać producentką kosmetyków. Trzeba będzie rozejżeć się za innym zestawem.

Opinie klientów

babcia

Odkąd kupiłam wnuczkowi ten zestaw, ani chwili spokoju nie ma w domu. Bez przerwy jakieś wybuchy. sama biorę udział w tych eksperymentach i muszę powiedzieć, że bawimy się doskonale.

Opinie klientów

Justyna

Chcesz aby twoje dziecko uczyło się przez zabawę? Pracownia mydełek to propozycja która to umożliwi. Piękne kolorowe, pachnące mydełka które dziecko może samo sobie wyprodukować to strzał w dziesiątkę.

Dziewczęce klimaty

Szminki, błyszczyki, perfumy, domowe spa w wersji dla dziewczynek. Teraz te wszystkie rzeczy możesz zrobić sama lub z pomocą rodzeństwa i rodziców. Zaufaj nam, to będzie super zabawa. Klimat salonu piękności, w którym zrobisz swój własny błyszczyk? To nie wszystko! Pomyśl o Błyszczącej Pracowni Nauki, własne kolorowe mieniące się bańki, brokatowa glutożelka i pełno świecącego brokatu. To będzie piękna zabawa!

Mydełka

Pachnące mydełka w kształcie gwiazdki lub różyczki to idealna zabawa w domu, a przy okazji piękny prezent dla bliskich osób. Własnoręcznie wykonane mydełka są niepowtarzalne. Taki prezent sprawi ogromną radość i przyjemność obdarowanej osobie.

Science4you - pracownia mydełek

Zestawy Science4You

Wielkie odkrycia małych naukowców

Przejdź do sklepu

Obowiązek informacyjny wynikający z RODO: Administrator danych; Cele, podstawy prawne, informacja dobrowolności lub obowiązku podania i czas przetwarzania; Odbiorcy danych; Prawa osoby, której dane dotyczą i sposoby ich realizacji; Przetwarzanie danych w sposób zautomatyzowany (w tym profilowanie).